Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek 4xevett a babájuk egy...

Akiknek 4xevett a babájuk egy nap, hízott attól függetlenül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, hízott.Azért evett csak 4*, mert így jött ki a nap, ált. későn ébredt, úgyhogy amíg más már reggel 6-7 körül megkapta az első tejcsit, vagy tápszert, addig ő 9 körül ébredt, így evett 9-kor, 13-kor,17-kor,meg 20-kor.Több nem kellett neki. És teljesen jó súlyban van azóta is.már 17 hónapos.
2013. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is négyszeri evés van már két hónapos kora óta. Szépen gyarapszik most lesz fél éves és már majdnem 8 kiló.
2013. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mennyi idős a babád,anyatejes tápszeres,mennyit eszik?Az én lányom is kb 3 hós korától csak 4x eszik,többször nem igényelte,próbáltam "tömni" hogy egyen 5x de csak ordított,így már csak 4x eszik 180-190 mlt,végig alussza az éjszakát,és szépen hízik!Majd ha éhes lenne fel ébredne!Igaz az én lányom tápszeres,anyatejes babáknál nem tudom hogy van!Meg ha majd már hozzá táplálsz akkor többször eszik majd,én lassan kezdem!Én is féltem attól hogy keveset eszik,az adagot emeltem 10 ml-el és elég neki,nem kér többet!
2013. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Attól függ mennyit eszik. A lányom nagyon sokáig 4X evett és persze hízott, mert az baj lett volna nem . Jó nem annyit mint a fiam aki 9 hónapos létére 6X is eszik.

2013. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mennyi idős a babád,anyatejes tápszeres,mennyit eszik?Az én lányom is kb 3 hós korától csak 4x eszik,többször nem igényelte,próbáltam "tömni" hogy egyen 5x de csak ordított,így már csak 4x eszik 180-190 mlt,végig alussza az éjszakát,és szépen hízik!Majd ha éhes lenne fel ébredne!Igaz az én lányom tápszeres,anyatejes babáknál nem tudom hogy van!Meg ha majd már hozzá táplálsz akkor többször eszik majd,én lassan kezdem!Én is féltem attól hogy keveset eszik,az adagot emeltem 10 ml-el és elég neki,nem kér többet!
2013. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó,2x ment el valami van a gépemmel!!Bocsika
2013. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is napi 4 evés van, ha az megfelelő mennyiségű, akkor nincs gond a gyarapodással. Kisfiam akkor is "nagykönyv" szerint hízott, mikor fogzás miatt egy hónapból két hétig szinte alig evett. Sőt egyik ismerősőm kislánya szinte a kezdetektől csak háromszor eszik, mégsincs gond.
2013. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6 hónapos a drágám,4 hónapos elkezdtük a hozzátáplálást egyéb gondok miatt!Hiába erőltetem nem akar 5xenni,csak az a baj nem nagyon gyarapszik,és attól félek ha áttérünk a 4evésre akkor még ennyit sem fog hízni!Így reggel és este enne tápszert.
2013. jan. 16. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!