Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok, őszintén! Akiknek...

Csajok, őszintén! Akiknek hasfájós volt a babájuk, azok ettek csípőset, erősen fűszereset terhességük alatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a terhesség alatti étrendhez, a gyerek fáradtsága okozza legtöbbször a hasfájást.

Még a szoptatás alatti ételek sem egyértelmüen okoznak hasfájást, van, amelyik gyereknek akkor sincs baja, ha az anya egész nap töltött kápsztát eszik sok erös paprikával, a másiknak meg már akkor is fáj a hasa, ha az anya sóban-vizben krumplit eszik.


Mellesleg a világ nagy részén az emberek kimondottan erösen és füszeresen esznek, sokkal inkább, mint MO-on, mert ahol rosszak a higiéniai viszonyok, ott csak a nagyon erös, füszeres ételektöl nem kapnak ételmérgezést. Ennek ellenére ott semmivel sem több, söt inkább kevesebb a hasfájós gyerek.

2012. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekemmel ettem fűszereset a terhességem alatt, de a babák nem lettek hasfájósak ettől. Sőt, nagyon hasfájósak sem. Nem szoptattam őket állandóan, legalább a 2,5 óra szünetet betartottam. Ha fajt a hasuk, akkor tornáztattam masszíroztam őket és adtam nekik köménymagos teát.
2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én imádom a fűszeres kajákat, így is főzök. Terhesség és szoptatás alatt nem változtattam semmit az étkezési szokásaimhoz, hál isten egyik gyerekem sem lett hasfájós.


Kétlányos 21hkm.

2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem, mert nem szeretem. Ennek semmi köze hogy mit eszel terhesség alatt.
2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyermekem van,egyik sem volt hasfájós.Most a pici 9 hós,szopik még!Mindent eszem,imádom a méregerőset,a káposzta és babféléket,mindent.Terhesség alatt is és most is fogyasztom.Még soha nem fájt a hasuk.Én a hason altatásra esküszöm.A kis lábukat ahogy felhúzzák jól távozik a szél.Meg talán alkat kérdése.
2012. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem hibáztatom magam ezért. Mert eszembe jutott, hogy lehet a terhesség alatti csípős kajáktól lett szegény kislányom hasfájós...


Köszi, hogy írtatok.

2012. dec. 26. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ne szeretem az erőset és nagyon fűszereset alapból sem, terhesen meg végképp ne kívántam.

Lányom nagyon hasfájós volt, iszonyat volt...

Úgyhogy én sem látok ebben összefüggést.

2012. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag fénnyel táplálkoztam, mégis fájt a hasa, így feladtam, ettem rendesen. Továbbra is fájt a hasa, de rosszabb nem lett, így szerintem is alkati kérdés, hogy kinek fáj a hasa, és nem az általunk fogyasztott ételtől van.
2012. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
terhesség alatt nem ettem sem csípőset, sem nagyon fűszereset, mégis hasfájós lett a babám.
2012. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom a sok hasfájós babócát. :(

Reméljük gyorsan túllesznek rajta!!!

2012. dec. 27. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!