Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmanós kedvezménykártya?...

Rossmanós kedvezménykártya? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Nekem van egy ilyenem. Mikor terhességem alatt egyszer vettem a rossmanban valamit (már nem emlékszem mit) azt mondták, ez nem pontgyüjtő kártya, csak akkor számít,hogy van ilyen, ha olyan terméket veszek, ami épp meg van jelölve kedvezményesre evvel a kártyával.. De olvastam a facebookon egy anyuka írta, hogy ő a pamp.pelusra 10% kedvezményt kapott a kártyával...
2013. jan. 17. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert épp a Pemrersre volt kedvezmény a kártyával...


Szóval Rossmanó kártyán nem pontokat gyűjtesz, ahogy mondták, hanem pl 6 hónapos a gyereked.


1. ha ki van írva a 6 hónaposnak való bébiételekre, hogy Rossmanóval olcsóbb, akkor kapsz rá kedvezményt


2. Ha kortól független termékre van kiírva, hogy Rossmanóval olcsóbb, pl popsitörlőkendő, akkor arra is csak annyit kell fizetned, mint ami a Rossmanós ár.

2013. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Iratkozz fel hírlevélre a Rossmann oldalán és akkor küldenek emailben értesítés a Rossmanós akciókról amik pontosan a babád korcsoportjának megfelelőek.


Olyan van,hogy az első vásárláskor 10% kedvezmény van a végösszegből.

Lehet Rossmann kártyát is kiváltani,ez pedig -5% a saját márkás termékek áraiból,ill. olyan is van,hogy ki van írva,hogy ilyen kártyával XY-termék olcsóbb.


Meg szoktak bedobni a postaládában 3havonta 10%-os kuponokat,amik a csak a helyi Rossmann boltokban válthatók be és a vásárlás végösszegéből kerülnek levonásra.

2013. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja értem. Hírlevelet kapok, de általában kétszer-háromszor ugyanazokat küldik,legalábbis ugyanazokra vonatkozik a kedvezmény. Pampers pelust még sosem láttam..
2013. jan. 17. 08:51
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja most nézem,hogy pont a mostaniban van pampers pelus akció, de az 4-es méret. Azért durva, hogy 6 havonkénti a besorolás,mert 4-es pelust még jó sokáig nem fogunk hordani...

Na de ha 6999 ft-ért írja ezt a egapackot, akkor ebből még lejön 10%, vagy a boltban van kiirva,hogy mennyi jön le ebből?

2013. jan. 17. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:

A boltban kiírva:


ár pl. 5000 ft

rossmanóval: 4299 ft

2013. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jan. 17. 09:11
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én mindig figyelem, hogy mik az aktuális akciók. Nagyon jó dolgokat lehet kifogni. Múltkor pl. hat darabos popsitörlő Rossmann márka volt 1499 huf, ami darabonként 450, azt hiszem. Vagy a Babydream-es pelus volt 1799, ami normál áron 2399. Úgy működik, hogy megveszed a cuccot. A kasszánál odaadod a kártyát, és levonják a kedvezményt. Ez tényleg nem pontgyűjtő, de szerintem többet ér annál. Figyeld, hogy melyik hónapban mire van kedvezmény a kártyáddal. Gyereked kora szerint kell nézni az aktuális kedvezményeket.

2013. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és az az első használatkor az egész cuccra kapsz 10% kedvezményt, de csak az első használatkor. További 10%-ra csak a 10%-os kuponokkal leszel jogosult.
2013. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi! csak az a baj, hogy nem jérok Rossmannba, messzebb van mint a dm, és csak azért elmenni az üzletbe, hogy ,egnézzem mi akciós, és lehet hogy semmit sem veszek...

A honlapon sok termék egyforma minden korcsoportnak. Most pl pelenka meg popsitörlő. de most akkor tényleg nem értem. A honlapon a neogranrmon popsitörlő 299-re van írva. Ebből még jönne le valamennyi ha megveszem a kártyával? Vagy ez már az akciós ár?

2013. jan. 17. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a szádba lett rágva minden. Ha így sem érted én nem tudok már mit tenni..., főleg, ha te nem is mész a Rossmannba. Anyám borogass!!!
2013. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!