Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha 4 hetes kisfiamna...

Normális, ha 4 hetes kisfiamnak hámlik a bőre?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem száraz egy kicsit?

Fürdetéskor tegyél egy kis babaolajat a fürdővízbe.Attól mindig helyrejön az én kislányom bőre is.

2008. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen pici babáknál gyakran előfordul. Én fürdetés előtt 10 perccel bekentem a hámló részt babaolajjal, pár nap alatt rendbe jött.
2008. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is kenem minden fürdés elött. Elösször a pici lába és karjai hámlottak, most pedig a hajlatok ( nyaka, hónalj). Anyukám szerint ez teljesen normális, viszont egy ismerősöm tegnap rámhozta a frászt, hogy nem szabad Johnson's termékeket használni mert az nem jó a picinek. Ezt a gyerekorvos és a védőnő sem mondta. És az első gyermekemnél is ezt használtam, és semmi baj nem volt.
2008. jún. 2. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt valóban normális, semmi problémát nem okoz, csak kenni kell, mert száraz.

Másrészt a Johnsons termékek valóban sok babának szárítják a bőrét. Lehet, hogy az első babád bírta, ő meg nem. Próbáld gyógyszertári fürdetőkenőccsel fürdetni úgy, hogy fürdés előtt bekened vele, aztán tiszta vízzel lemosod. A száraz bőrű babáknak ez a legjobb! (De azért ne ijedezz, a Johnsonstól sem lesz baja, csak kiszárítja a bőrét, de nagyobb gondot nem okoz.)

2008. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltem a védőnővel és holnap megnézik a gyerekorvossal. Azt mondta, hogy ma csak babaszappannal fürdessem őt.
2008. jún. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!