Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vedooltassal kapcsolatban 2...

Vedooltassal kapcsolatban 2 kerdes?

Figyelt kérdés
Az egyik, h hnap kapja meg az 5 hos vedooltast a kisfiam. Szombaton nagyon muszaj lenne 3 bevasarlokozpontba is mennem, ezt kesobb nem tudom kivitelezni, nem reszletezem, csak szombaton tudnek menni. Szerintetek bevihetem magammal a kisfiam? Nem tudom senkire sem hagyjni, meg igazabol nem is szeretnem de esetleg a kocsiban egy rokonnal bent maradhatna,de ott meg csak nyugos lesz. persze ha muszaj akkor muszaj... A 2., hogy a vedooltas elott (anyosom javasolta) tenyleg adjak neki lazcsillapito szirupot h ne menjen fel a laza?
2013. jan. 17. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

dehogy adjál..egyáltalán nem biztos hogy lesz láza

minden oltást máshogy reagál le a szervezet.

te se veszel be gyógyszert ha nem vagy beteg,illetve lázas.

és akkor is csak 38 felett csillapítunk lázat babáknál.

és miért ne mehetne közösségbe ha minden rendben van vele,?

ha jól viselte az oltást pénteken és éjjel se lesz baja szombaton mehet veled vásárolni,,

vagy az influenza járvány miatt kérded?

nem értem pontosan

2013. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja nem az influenza miatt, csak ugy gtam h nem ajanlott oltas utan kozegbe vinni, de akkor lehet ezek szerint. Gyogyszert pedig nem adok! enis igy gondoltam, de jobb kerdezni.
2013. jan. 17. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A másodikra egyértelműen azt mondom, hogy nem. Felesleges. Lehet, hogy be sem lázasodna, ha meg igen, akkor majd adsz neki kúpot, ahogy az orvos is mindig javasolja.

Az első esetében én elvinném magammal, mert az oltás holnap lesz, ha valami gond lenne, belázasodna, az holnap történne és remélhetőleg a kúppal le is menne a láz. Ha holnap nem lázasodik be, szombaton már nem lesz ilyen gond.

2013. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
79%
lázcsillapítót csak akkor kell adni, ha 38 vagy több a hője. Egyáltalán nem biztos hogy belázasodik, Kislányom egyik oltástól se lázasodott még be. nyugodtan vidd magaddal. Amúgy milyen oltást kap 5 hósan?
2013. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem fog belázasodni a babád, most csak az én babámból tudok kiindulni! Ő egyik oltástól sem lázasodott be szerencsére. Ő múlthét kedden kapta meg az oltását. Ugyanúgy viselkedett, ahogy szokott. Amúgy az agyhártya gyulladás elleni oltást kapta meg a kislányom, gondolom neked is azt fogja?
2013. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!