Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt vkinek hasanlo? Mitol lehet?

Volt vkinek hasanlo? Mitol lehet?

Figyelt kérdés
8 hos a fiam,2 honapja vettem eszre hogy bal oldalt az egyik nyirokcsomoja meg van duzzadva. Kb. borsoszem nagysagu, neha nagyobb, neha kisebb. Mar voltunk orvosnal ketszer, most elkuldott minket a korhazba hogy megnezze egy szakember is. De azt mondta hogy szerinte semmi komoly. Idopontunk csak februar vegere van, de addig en megorulok! Mar lassan belebetegszem az aggodasba!Annyira rettegek hogy vmi komoly baja van! Valakinek volt hasonlo problemaja?
2013. jan. 19. 14:47
 1/4 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Nálunk is van ilyen borsószem nagyságú nyirokcsomó, gyerekorvos látta, azt mondta,hogy mivel vékony a gyerkőc (8660 gramm és 78cm), ezért alakult ki nála. Azt mondta,semmi gond, akkor nézessük meg újra ha több lenne.

2013. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy irtal! Mostmar nyugodtabb vagyok!
2013. jan. 19. 18:06
 3/4 krisztina24 ***** válasza:

még eszembe jutott, hogy nekem is volt ilyen tini koromban,mikor hirtelen megnyúltam, illetve páromnak is volt/van ilyen kis dudora a nyakán. (és nem a feje az :-)))) ). szóval tényleg nyugi, elmúlik majd. azért ha lesz eredmény,megírod majd?

üdv!

2013. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd irok Neked privatban, hogy mit mondott a doki. Remelm tenyleg minden rendben van! Koszi, hogy irtal! Hali! :)
2013. jan. 22. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!