Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil 7gabonás péppel...

Milumil 7gabonás péppel kapcsolatban adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos,anyatejes és 1hónapja táplálom hozzá. Ezt a pépet hogyan,milyen mennyiségben kezdjem bevezetni?Minden nap kapjon? Gyümihez,főzelékhez is adhatom ha nem szeretném anyatejjel vagy tápszerrel? Ilyenkor csak keverjem hozzá,vagy vízzel higítsam előtte?
2013. jan. 19. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdheted kisebb mennyiséggel, 1-2 evőkanálnyit keversz anyatejjel vagy tápszerrel. Megkóstolja, ha ízlik neki majd kaphat teljes adagot is. Mivel íze nincs én pl. turmixolt banánt, körtét, almát tettem hozzá miután rendesen kikevertem előírás szerint (körténél, almánál kevesebb tápszert használtam, így nem lett nagyon híg). Ízesítve jobban megette kislányom. :)Főzelékkel nem próbáltam, de sűrítheted vele szerintem. Nem fontos minden nap, majd úgy is látod tetszik e neki. :)
2013. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mai napig ez a vacsija a 11 hónapos kislányomnak. Anyatejleadó vagyok, mindig van itthon lefejt tej. Kezdetben 30ml teje kb. ugyanannyi üveges gyümölccsel összekevertem és ebbe raktam a pelyhet. Érdekesen viselkedik, először híg, egy perc múlva besűrűsödik, de pár perc múlva újra folyósabbá válik, de megeszi így is. Az előírt arányoknál kevesebb pelyhet rakok bele, nem szereti a túl sűrű pépeket.
2013. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 19. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta először csak 1 kiskanállal keverjek bele a gyümijébe pl. almába, őszibarackba tettem. 5,5 hósan kezdtem, aztán pár hét után növeltem az adagot több kiskanálra, és mostanában langyos babavízbe teszem a gabonapépet, érzéssel, hogy megfelelő állagú legyen, és utána keverek bele gyümölcsöt. Szereti a babám. Viszont a doboz szerint felbontás után csak 3 hétig lehet adni, de nem fogy el, én adom most is, hogy eltelt a 3 hét, nincs tőle semmi baja.
2013. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm h leírtad!
2013. jan. 20. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!