Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem ragaszkodik hozzam...

Miert nem ragaszkodik hozzam a babam?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7,5 honapos, de jelet sem latom annak hogy ragaszkodna hozzam, egy vad idegennel is ugyanugy elvan mint velem, ha nem lat sincs semmi baja, neha ugy erzem hogyha tobbet nem latna az sem zavarna, pedig ugy erzem hogy eleget foglalkozok vele es sokat vagyunk eggyutt.

Lehet hogy meg nem alakult ki benne a ragaszkodas?


2009. aug. 30. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam egy éves múlt, most volt az első, mikor magától odabújt hozzám.

Biztos, h tudja, h szereted, én is aggódtam ezen, de hidd el, h nem kell. Nagyon is tudja, h ki az anyukája, és szeret is téged, gondolom most fedezi fel a világot, mászik, minden érdekesebb nálad:)

Az, h elvan vadidegenekkel, nemsokára elmúlik, kb 10-11 hós volt a fiam, mikor először megijedt idegentől. Azóta óvatos mindenkivel, akit először lát.

Egy példa, ma voltunk a dédinél, eddig egyszer látta, mikor 3 hós volt, és úgy elvolt vele, mintha napi szinten látná. Dédi sétáltatta a szobában, kivitte az udvarra, a fiamat nem érdekelte, h merre vagyok. Megjött egy szomszéd, mindjárt hozzám menekült:)

2009. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem alakul ki annyira a ragaszkodás. Majd 1 éves kora után meglátod milyen hisztikre képes ha nem veszed fel, nem öleled meg. Ja és már ki tudja nyílvánítani ki szimpi és ki nem szimpi neki. 14 hónapos kisfiú anyukája
2009. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!