Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenhetem be a 2 hetes...

Ketteske kérdése:

Mivel kenhetem be a 2 hetes babam boret?

Figyelt kérdés
Nagyon szaraz.
2013. jan. 20. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is száradt. Dokinéni írt ki krémet (unguentum stearini), valamint javasolta, hogy csak 2-3 naponta fürdessem, mert a víz szárítja. Addig én csak olajoztam a patikai napraforgóolajjal. A fürdés is megmaradt, de néhány napig inkább csak gyors mosdás volt. Nem tudom, hogy a krém vényköteles-e.
2013. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi a fürdö krémmel kentük minden nap.
2013. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
shea vajjal, fürdés előtt napraforgóolajjal
2013. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyógyszertári popsikenőcs, fürdetőkrém
2013. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%-os shea vajjal. Fürdeni pedig valamilyen natúr szappannal kellene, pl olívaolajossal. A "nem kell minden nap fürdeni" dologgal én sose értettem egyet, mert lehet hogy a baba összességében nem koszos de az intim részeket nála is meg kell mosni, mégiscsak naponta akár többször is kakil, a nuniját is csak a víz tudja alaposan kiöblíteni.
2013. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is sokat kínlódtunk a száraz bőrrel, a gyógyszertári kevert dolgoktól csak rosszabb lett, a fürdető krémtől szintén. BABE testápolót és csecsemő fürdetőt vettem, ami ugyan nagyon drága, de elég nagy kiszerelés és 2 nap alatt helyrehozta a Kislányom bőrét.Érdemes kipróbálni.
2013. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
napraforgóolaj?(gyógyszertári természetesen:)
2013. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki írt gyógyszertári testápolót rá, nagyon jó, nagyon szeretem. És azt mondta, hogy a mosdókenőcsből tegyek többet a vízbe...bejött, nagyon finom puha a bőre :)
2013. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fürdetőkrémmel bekenheted.Én is azt használtam hamar elmúlt a szárazság.
2013. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom
2013. jan. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!