Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen adtok a babának...

Mennyi idősen adtok a babának tojás felhasználásával készült ételt?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok mint:

piskóta, kalács, kifli, vagy tészta (nem durum)

Ezekkel is kivárjátok az egy évet?



2013. jan. 20. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez huzzos, általában tojást nem adunk egy 1 évnél fiatalabb gyermeknek, DE piskotát meg tésztát meg TALÁN kiflit is adunk egy év előtt, rágcsálni 6 hónapos kor körül általában minden baba megkostolja a piskotát és 6 hó után jönnek a tésztás bébi kajcsik. :) Tudom nem adtam nagy segitségett, de ezt tapasztalom.
2013. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teljes kiőrlésű és babatésztát talán 8 hós kora óta kap. Ha babapiskótára gondolsz, azt még nem kapott. Kiflit, kalácsot, és kenyeret is csak olyan 1 éves kora óta eszik néha. Most 16 hós. Én ezeket azért nem adom szívesen, mert felnőttnem sem a legegészségesebb dolgok.
2013. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kalácsot, piskótát, kiflit kb 7 hónapos korától adtam neki, de csak kóstolásra, pár falatot, nem tömte kétpofára :)

Tésztában csak durumtésztát kapott eddig és 1 éves koráig így is marad.

Viszont babapiskótából kb 8 hónapos kora óta, hetente 2-3x elmajszol egyet-egyet :)


Szóval nem mondom, hogy van benne logika :))))

De valahogy úgy érzem, hogy a tésztában talán több lehet, és mivel annak a kiváltása megoldható minden gond nélkül, ezért azt még hanyagolom... de gondolom az se nagyon számítana ritkán...

2013. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kiflit 7hosan ragcsalni, de tudtommal abban nincs tojas

minden egyebet csak egy eves kora utan, de pl. babapiskotat meg nem is kapott, 15hos

2013. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, a kifliben tej van, nem tojás. Csak ez is egy ilyen kérdéses kaja, ezért soroltam be.

Köszönöm a válaszokat!

(még mindig bizonytalan vagyok, de igyekszem várni....)

2013. jan. 23. 09:03
 6/7 Kiki01 ***** válasza:
Én 10 hós kora óta adok neki tésztát, persze csak módjával hogy szokja a tojást:)
2013. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak próbáld ki a tejet meg a főtt tojás sárgáját kis adagban először csak pár falattal! Ha nem lesz kiütéses meg ilyesmi akkor adhatod! Én nekem 7 hónapos korától eszik túrókrémet utána joghurtot meg kakaót (csak először kis mennyiségekben), a tojással 8 hónaposan találkozott először! De nem volt gondja vele!
2013. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!