Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy segít a gyerekének az...

Ki hogy segít a gyerekének az elalvásban?

Figyelt kérdés
Leteszitek aludni?Vagy néha kell, hogy segítsetek neki?Az Én fiam igényli napközben, hogy vagy simogassam, vagy egy kicsit ringassam,ilyenkor kettő ringatás és alszik.Hogy csináljam, hogy a kiságyba magától elaludjon?Vannak jó ötletek?
2009. aug. 31. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ilyen kor jönnek az okosok már bocs...(Leteszem És hagyom sírni...majd elalszik magától blablabla)SOSEM ALUDNA EL, NAGYON KITARTÓAN TUD ORDÍTANI! Hát ez nálunk sem működik úgy mint te ringatás melléfekvés stb. Majd kinövik egyszer.
2009. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia.Az én fiam sokáig magától elaludt,de mostanába ez megváltozott.most 8 hós lesz,és már sokmindent csinálna ezért nem akar aludni,de fáradtnak fáradt.Nem akartam most arra szoktatni,hogy ringatom,vagy tologatom,igy amikor leteszem,picit ringatom az ágyban a fenekét,ez megnyugtatja,van,hogy el is alszik tőle.aztán kimegyek.nálunk ez bevált.
2009. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én addig simizem a fejét, amíg meg nem nyugszik. Ha megnyugodott, mondm, hogy szép álmokat, és kijövök. Ha megint sírni kezd akkor visszamegyek, és megint simogatom. Változó, hogy hányszor kell visszamennem, de van olyan is, amikor csak simán kjövök, és nem sír.
2009. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én zenét kapcsolok neki minden este. Készítettem neki egy mese cd-t amire rengeteg dalocskát vettem fel. Ha fáradt, ettől könnyebben álomba szenderül. Sosem hagyom sírni, de én soha megsem próbáltam úgy altatni, hogy ott hagyom. Ha nem álmos, be sem teszem a kiságyba.
2009. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. aug. 31. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 8 es fel honapos es o is kivancsbb a vilagra mint az alvasra altalaban.vagy a babakocsiba alszik el,mig tologatom vagy olben elringatom.En nem banom,en is elvezem es o is mikor ossze bujunk!majd ha nagyobb lesz leszokunk rola.Nagyon ritka,inkabb csak mikor megebred,akkor segit ha simogatom a fejet.
2009. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A napközbeni altatás a hintázós fotelunkban az ölemben történik,vagy a babakocsiban.

Még szerencsére anyatejes a 9,5 hónapos kisfiam,ezért az esti altatás könnyebb.Eszik,utána rögtön elalszik.

2009. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sziasztok

ez nekem is probléma,igy nem kérdezném meg mégegyszer hanem itt kérek segitséget.13 hetes a kislányom és minden szopi előtt egy órával altatom mert látom h álmos, de mindig tiltakozik sir 5 percet aztán ugy alszik el az ölemben cumival.este szerencsére a szopi után kidől. mit tegyek h ne sirjon? fekve abszolut nem lehet altatni, mert azonnal izeg mozog.és nagyon éberen alszik sokszor inkább le se teszem mert egyből felkel.hogy szoktassam rá a kiságyban elalvásra?

2009. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!