Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bűzös nyálkás széklet oka...

Bűzös nyálkás széklet oka anyatejes babánál?

Figyelt kérdés
3 honapos csak anyatejes babám általában 2 x kakil egy nap. Ma 4 x kakilt és az utolsó kifejezetten bűzös volt, benne kocsonyás nyálka darabokkal. Volt már valakinek ilyen? Ha igen mitől?
2013. jan. 20. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valami fertőzés lehet. Nem voltatok baba úsziban ott lehet ilyesmit könnyen összeszedni (bár úszáshoz még fiatal)
2013. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valamit összeszedhetett. Megfogott a kezével, aztán betolt a szájába. Ha holnap is olyan lesz a kaki,vidd dokihoz, +vigyél magaddal egy kakis pelenkát is. Majd mond rá valamit, vagy mintát küldet az ántsz-be.
2013. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyálkás az még oké.de a bűzös az már nem oké.sztem is fertőzés.
2013. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, csak még vér is volt benne, egyébként teljesen jól volt. Labort csinált a doki, és mivel nem találtak kórokozót, azt mondta, az irvis, hogy tejmentes diétát kell kezdenem, mert lehet, hogy az általam elfogyasztott, és az anyatejbe átkerülő tejfehérje okozza. Mikor elkezdtem a diétát, elmúltak a tünetek, aztán 3-4 hét után újra ettem tejtermékeket, de a nyálka újra megjelent. Most 10 hós a babám, még nem kaphat tejterméket, én is diétázom, majd egyéves körában, ha akkor még szopik, én kezdem a tejfogyasztást és ha az nem okoz neki gondot, akkor nála is próbálkozunk vele.
2013. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
.
2013. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a tejfehérje érzékenység egyik tünete volt ez. Érdemes kipróbálnod a tejmentes diétát, amit a 4-es válaszoló is írt!
2013. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Ma felhivtuk a doktornot es a bio gaia cseppet kell szednie par napig!

Azt mondta akkor jelentkezzunk ha veres is lesz a szeklet vagy ha belazasodik!

2013. jan. 21. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló volt most.

3,5 hónaposan egyik napról a másikra elkezdett fájni a hasa,nem bírt bukizni, vagy ha igen nehezen, kaka is csak 3-4 naponta volt, és nagyon büdi volt Dokinéni javasolta a Duphalac szirupt és Normaflore-t, az előbbit két hétig szedtük, majd abbahagyás után két nappal kezdődött előről minden:(

Kórházba kerültünk, székelt tenyésztés rendben, semmit nem találtak, véér rendben, mérték mennyit szopik az is rendben, hízott is 4 nap alatt 20 dkg-ot. Semmit nem találtak nála.

Hazajöttünk, azóta semmi probléma, ott kétszer is szélcsövezték.

Segíteni gondolom nem nagyon tudtam, leírom, velünk mi volt

2013. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 O.Dia válasza:

Szia kedves kérdezo! Mi lett az eredmenye a biogaia cseppnek?

Mi Angliaban elunk es ezeknek minden rendben :S eddig hig volt a kaki, sokszor darabok nelkul, mintha hasmenes lenne. Persze ez is rendben, szerintuk!

Nehany alkalommal volt mar nyalkas is. Mint ahogy ma is, de ma kicsit buzosnek ereztem, igy rakerestem. Ide talaltam.

Mindenkeppen elviszem ujra dokihoz es kerem, hogy vegyenek szekletmintat, de anyukam mar tobbszor mondta, hogy lehet tejallergia. Ezek utan gyanitom nallunk is lehet. Szoval belekezdek egy tejmentes dietaba mert nem szeretnem abbahagyni a szoptatast :(.

2013. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

En is abbahagytam a tejet es joghurtot. Csak laktoz mentes tejet iszom. Nekunk ezzel es a bio gaiatol rendbe jott. Neha neha elo fordult par honapig, de rendesen hizott igy mondta a doki nem kell szurkalni es vizsgalgatni a babat, csak akkor lenne baj ha nem hizna jol vagy laza lenne. Azota mar 8,5 honapos. Meg szoptatom is ;)

Szerintem probald a tejtermekeket par honapig kerulni.

En mar ujra iszom, de a kislanyom is kap joghurtot.

2013. júl. 14. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!