Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 3napja...

Miért van az, hogy 3napja alig eszik a fiam? Kezdek megijedni

Figyelt kérdés

Egy hét múlva lesz 3hónapos már egy hónapja megeszik 150ml tápszert (sajnos szoptatni nem tudom) de 3napja csak 70ml eszik meg minde kajalasnal. Hiaba probalom neki oda adni kesobb nem kéri.

Mi lehet a baj?



2013. jan. 21. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy fáj a torka? Nálunk akkor volt ez, és ilyenkor álmában odadta neki a maradékot.
2013. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet a foga fáj.
2013. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5hónapos a lányom és nekem is a 3hónap előtti héttől kezdte ezt,hogy nem eszik.Eddig nappal evett 800-1000milit,most jó ha 400-450-et.Egy adagja jó ideje már 180-200milit.Most 3 hete felébred éjfélkor és 5kor is enni.Csak ezekben az időpontokban eszik meg 180-200t,napközben max 80-120t kb 2-3x és ennyi.Eddig aludt este 6-7től reggel 6-8ig,3hete már nem.Nem hiszem,hogy 3 hete a torka fájna neki,inye se duzzadt és hizik bőven.Egy hete volt 6590,most 6840.3hónaposan 6390volt,ez 4.-én volt.Egyik cumira szurtam még egy lukat neki,két lukkal ugyanezt csinálja.Tápszer,anyatej mindkettőnél finnyáskodik.Én ma megyek orvoshoz receptekért,rá is kérdezek mi lehet ez.
2013. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fgalmam sincs hogy milye fajhat.de ha a torka fajna az mashogy is làtszana nem?

Marmint mar tünet is lenne.

Meg 2tünet van amiket eddig nem csinált eddig olyan ügyes,jó kisbaba volt.

Nem alszik egész nao szinte semmit csak 20perceket, -

2013. jan. 21. 12:43
 5/8 A kérdező kommentje:

Es nagyon nyűgösködik. Hisztis lett :-(

Benne van a cumisüveg a szájába és sir,üvölt.

Nem értem segitsetek :O

2013. jan. 21. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyatejes+tápszeres babám nekem is kb 3 hónapos kor előtt kezdte, hogy nem akar enni (a "normál" adagjánál jóval kevesebbet, illetve össze-vissza). Addig a méretéhez képest nagyon jól evett és viszonylag ugyanabban az időben, de elkezdett a cumisüveget látva hisztizni.

Nagyobb lyukú cumit szereztem, és úgy egy ideig jó volt...aztán újra kezdődött. Gondoltam a tápszer nem jó, így próbáltam többfélével, de az sem volt megoldás (valamelyik baba megunja a "rendszeres" tápszerét).

Dokinak is említettem, de mivel emellett gyarapodik, nem igazán mondott mást, minthogy hagyjuk a saját ütemében fejlődni. Ezért most úgy etetem, ahogy ő jelzi, de max. 4 óránként nappal megkínálom - ez nagyjából bejön.

Ha Nálatok sincs a gyarapodással gond, szerintem ne ijedj meg, ne stresszelj rajta, mert a baba úgyis eszik annyit, amennyi neki kell, éheztetni magát nem fogja.

2013. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.

Csak meg mindig nem értem miért lehet ez?mitől van?

2013. jan. 21. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babám egy hete múlt 4 hónapos. Ugyanezt csinálta 3 hónaposan!!! Azt hittem a foga jön, de nem! Nem volt lázas, nem fájt a torka, semmije nem fájt! Csak rájött ez! Az én véleményem, hogy unja már a tejet (anyatejet eszik csak cumiból). 2 hétig kínlódtam vele, kentem dologel-el a fogára (hátha) de nem... 2 hét után elkezdtem neki adni a gyümölcsleveket és a gyümölcsöt és láss csodát azt úgy ette, hogy majdnem a cumi meg a kanál is lecsúszott :) Így kiváltottam a délelőtti étkezését gyümölcsre és most már egészen visszatért az étvágya is, a súlyának most már a megfelelő mennyiséget eszi. Esetleg próbálj meg neki egy kis teát adni, én azt is adtam neki és azt is elfogadta!
2013. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!