Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5honapos babának hány cseppes...

5honapos babának hány cseppes cumi kell eteéshez? Tápszer

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiböl tud inni. Lányom 5 hósan csak 2-böl tudott inni.
2013. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi Mam-osat használunk, most vettem neki 3 cseppest, 4 hós kortól való, pont 5hónapos a fiam, de vagy 10-15 perc mire kiszívja. A másik 1-es volt, azon vágtam egy pici repedést, minden fuldoklás nélkül 2 perc alatt itta meg! Nem térek vissza rá, mert nem érzi h eltelítődött vna és ordít ha megette a tápszert és miért nincs több:) Ezzel a 3-assal tök jól elvan, lassan eszik és érzi h tele van a poci. Szerintem a 3-ast vedd meg, mert az 4 hós kortól van és a későbbiekben is tudod használni. A 2-es azthiszem 2 hós kortól való, fölösleges mert pár hét múlva vehetnél újat, az 1-es meg 2 hós korIG.
2013. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi majdnem 5 hósan átálltunk a 2-es Mamra simán, majdnem 6 hósan nem sikerült a 3-asra, úgyhogy 2-es marad továbbra is.
2013. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is MAM 2-est használunk, most 7 hónapos. Vettem 3-ast pár hete, de eléggé ömlik belőle a tápszer, 3-4 perc alatt elfogy a 180 ml, így visszaálltam a 2-re, ebből igaz szívnia kell jobban, de kb. 10 perc alatt elfogy. A 3-ast gyorsnak találtam, nem fuldoklott tőle, meg ilyesmi, lehet tetszett is neki hogy gyorsan jön a tápszer, dehát én döntöttem. :)
2013. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!