Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás gondok. Mit tegyek?

Alvás gondok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a lányom eddig nem volt gondunk az alvással.Most mintha kicserélték volna:látom rajta hogy fáradt beviszem a kiságyba és elkezd sírni,felveszem hogy egy kicsit megnyugtassam,ringatóm,de az sem jó neki.Nem tudom hogy segítsek neki az elalvásban.Segítenétek?Ha paskolom a fenekét a kiságyban az sem használ....egyszerűen nincs több ötletem.
2013. jan. 22. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

az én 7,5 hónapos kisfiamnál az szokott bevállni, ha nagyon fáradt/nyűgös, hogy ringatom, amikor már majdnem alszik, leteszem az ágyunkba, mellérakom az alvós játékát, melléfekszem, simogatom a hátát, míg el nem alszik.

fenékpaskolásról még nem hallottam..

2013. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Második félév mozgalmasabb (nem)alvásban is, mint az első. Fogzás, szeparációs szorongás, mozgásfejlődés, ingerek...

Ha eddig működött a leteszed, kimentél, most nem, mert már érti, hogy kimész, eddig nem.

Itt vagy tréningezed ("megtanítod" aludni), vagy követed az igényeit. Vele vagy, szoptatva altatod, hordozva.

Egyéni döntés, ki melyiket választja. Én az utóbbit, ami fárasztó, de szép, ezért vagyok vele itthon. A naggyal is így csináltam, nem lett elkényeztetve ettől, most már alszik egyedül (kivéve, amikor kellünk neki)

2013. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ebben a korban gombnyomásra "romlanak" el a gyerekek. A fiammal is így vagyok:eddig minden rendben volt, most tanácstalan, kimerült, kilátástalan zombianya.....ha nem változik én visszamegyek 2-3 napban 6 órában dolgozni, mert én bizony lassan megőrülök ettől....
2013. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én lányom is pik pakk elaludt pár hónapos korában. letettem és már aludt is, ringatnom se kellett. mióta fogzik, azóta a két kezemen megtudom számolni hány éjjelt aludt végig, és hányszor aludt el úgy ahogy régen szokott. most 9hós.
2013. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!