Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Alvás gondok! 4...

S. O. S. Alvás gondok! 4 honapos kisfiam egyre tobbszor kel éjszaka, van, hogy oránként kel, olyankor vagy megszoptatom, vagy visszaringatom. Mit tehetnék, hogy jobban aludjon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy jön a foga?

Egyébként sajnos ringatáson és szoptatáson kívül mást nem igazán tudsz tenni. Kitartás!

2012. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia

Én is így vagyok 4,5hónapos a pici de van hogy 3x felkel. Csak anyatejet kap tegnap próbáltam adni neki tejpépet vacsira de visszaköpködte mindet:)

Ha kifejlesztettél valami jó módszert az alvásra szólj!

2012. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én orulnék neki,ha csak 3x kelne. Ma este cumit adtam a szájába /most eloszor/ és úgy aludt el,de nem tudom,hogy jo otlet-e rászoktatni.
2012. szept. 18. 21:45
 4/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, ha csak alváshoz kapja a cumit, akkor nem szokik rá.
2012. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az is lehet, hogy nappal kevesebbet eszik, mivel minden eltereli a figylmét már az evésről. Nálunk legalábbis így van, nézelődik, velem kokettál, játszik. Az elmaradt táplálékot éjjel pótolja, most az enyém is kétszer kel, eddig egyszer kelt. Bár az óránkénti kelés tényleg sok, szerintem nem az éhség a baja. Esetleg melege van vagy fázik?
2012. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!