Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek esetleg valami...

Van valakinek esetleg valami ötlete mitől lehet ez?! (alvás gondok)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kb egy hete, éjjel egykor felébred és nem hajlandó vissza aludni bármit csinálok vele. Ameddig simogatni csendben van, de amint abba hagyom sírni kezd... Kb 3-f4 körül szokott csak vissza aludni.


Eddig sem aludta át az éjszakákat, legalább 2-3szor kelt, de pár perc simi után aludt is tovább.

Az éjszakai cicizést kb egy hónapja hagytuk el, egész jól fogadta, de most nem tudom mi lehet.

Valakinek ötlet?! Hulla vagyok...


Ja a lényeg, napközben jó kedvű, egyedül is elvan akár két órán át,pörög, forog , kúszik, gagyarászik...

6 hónapos múlt


2012. febr. 13. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
mit adsz neki éjjel enni? lehet a tápival van a gond
2012. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kap éjjel már enni, tápszert meg soha nem fogadta el...
2012. febr. 13. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
hát akkor ez a baj... éhes! etesd meg és vissza fog aludni
2012. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ,most komolyan, a doktornő azt mondta már amikor 3-om hónapos volt, hogy nem kell éjszaka enni adni neki, mert biztos nem éhes...

Lövésem sincs mit csináljak, jó lett volna elhagyni az éjszakai szopikat, mert ameddig éjjel is evett ugyan úgy három óránként kelt enni...

2012. febr. 13. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem amíg cicizett a fiam, 1 éves koráig, addig kelt fél 4 kor enni, és aludt tovább.Mikor abbahagyta a cicit, azóta alszik éjjel. Tuti éhes, lehet nem elég neki az esti adag. Etesd meg hajnalban. Ismét egy csoda védőnő.
2012. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi, nem védőnő, doktornő...
2012. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ma éjjel megetetem ha fel ébred...

2012. febr. 13. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!