Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik pelussal vagytok a...

Ti melyik pelussal vagytok a legelégedettebbek 4-es méretben?

Figyelt kérdés
A Libero volt a favorit, de a slimfit nulla, a régit nem gyártják már. A Huggiest kivonják Magyarországról. A Mülleres Beauty Babyt Is átalakítják, így azt sem lehet kapni. Adjatok tippeket milyet vegyek, mi a legjobb??? Pampers annyira nekem nem jött be.
2013. jan. 22. 13:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Babylove.
2013. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Dm saját márkája nekünk bejött, előtte megszállottan csak libero-t vettünk...
2013. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem csak a Pampers jött be, az Active Baby.

A Libero Slimfit, tragédia, ebben egyetértek.

Bellát használtunk korábban, és akkor szerettem, viszont most egyfolytában gombás volt tőle, nem is tudtam elhasználni, úgyhogy azt nem javaslom semmiképp, ugyanígy jártunk a Lidl pelusával is.

Viszont az Aldi pelusa szerintem jó.

A DM-est ugyan nem próbáltam, de a sógornőm nem volt vele megelégedve, volt benne selejt is, azt mesélte...

2013. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Babylove

Lányomnak ez volt a legjobb, és szerencsére soha nem volt benne selejt sem nekünk.

2013. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Golan Trevize ***** válasza:
Nekünk legjobban a Libero (a slimfit is), és a kék vagy zöld (amit nagy dobozos kisezerlésben is kapni) Pampers vált be.
2013. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekünk kettő is bejött, a pine és a pempers.
2013. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Aldis pelus (nappalra) és Pampers active baby (éjszakára).
2013. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nálunk a Dada pelus vált be nagyon.
2013. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 gabszem ***** válasza:
Mi Pampers Active Baby-t használtunk egészen a múlt hétig, mert egyszercsak elkezdett kiszivárogni a pisi a lába között és naponta többször öltöztettem, pedig ez elvileg 18 kg-ig van és kislányom 13 kg. Szóval most vettem Libero 5-t és ez most jónak tünik, meg vettem kivételesen DM-es 4+ -os pelust , azt is kipróbáljuk. Ami a legjobb ,de a legdrágább is a Pampers Sensitive (fehér csomagos), ebből még a 4-es is jó, éjszakára ezt használom, így sokáig kitart, hogy csak 1-et használunk naponta
2013. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A Pampers active baby az abszolút kedvenc vékonysága és megbízhatósága miatt, de annyira megdrágult hogy átváltottam penny illetve lidl és saját maradásra. Ikreink vannak ugyanis, nem bírjuk anyagilag.ja és ezek is tökéletesen beváltak nekünk.
2013. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!