Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtok aludni napközben...

Gabszem kérdése:

Ti tudtok aludni napközben mikor a baba alszik, ha elötte éjszaka sokat voltatok fenn fogzás miatt?

Figyelt kérdés
Én nagyon rossz alvó vagyok és még ilyenkor se tudok délután aludni, mikor a baba alszik, pedig éjszakák óta (bár igazából hetek óta) alig alszunk valamit.
2013. jan. 22. 14:00
 1/8 Disi ***** válasza:
Én is nagyon rossz alvó vagyok, én sem tudok nappal aludni legnagyobb bánatomra. :-(
2013. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag 4 éve nem aludtam át egyetlen éjszakát sem. Vannak jobb és rosszabbak persze, de csupán 1 alkalommal tudtam napközben aludni, de akkor beteg voltam.

Most pl. este 10-kor lefeküdtünk és fél 1-től vagyok szinte ébren, mert a kicsi valamiért fel-felsírt, a nagy pedig odavackolt közénk. Bezzeg reggel aludtak volna :)


Kitartás, eltelnek ezek az évek és majd egyszer rájönnek, hogy aludni jóóóó :)

2013. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

en tudnek aludni, csak ritkan szoktam, mikor meg egesz kicsi volt. Sajnos mindig kell csinalnom valamit, mivel egyaltalan nincs semmi segitsegem. Eppen apa este megfurdeti.

Probalj venni egy meleg furdot alvas elott hatha az segit.

2013. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon jót tudok vele aludni, persze ha nincs halaszthatatlan dolgom akkor fekszem le vele. Hál'Istennek nincs bajom az alvókámmal. :) Főleg ha éjszaka sokszor felébred...
2013. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En nappal soha sem tudtam aludni. Mikor ujszulott volt a kisfiam akkor is csak kovalyogtam fel-ala a faradsagtol de aludni nem tudtam. Most mar ovis a kisfiam de en nem mentem melozni mert nagyon beteg vagyok. Meg igy sem tudok aludni. :( Pedig 39.2C a lazam es inkabb szamitogepezek, megneztem 2 dvd-t. Probaltam aludni es fekudtem amig neztem a filmeket de hiaba. Az alvas nem megy. Ejszaka szinte semmit sem aludtam mert annyira fajt a torkom. Hiaba. :(
2013. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok napközben aludni, így mikor még újszülött volt a fiam és kelni kellett éjszakánként, akkor is talán ha 2x aludtam délután.
2013. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudok ilyenkor aludni, mert mindig van mit csinálni, de már hulla vagyok, most elegem lett....hetente 1x jönni fog bejárónő, mert totálisan kész vagyok és ennek semmi értelme már....legszívesebben visszamennék 2-3 napot 4 vagy 6 órában dolgozni....6,5 hónapos a kisfiam
2013. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En szoktam vele. Muszaj kulonben nem birnam az ejszakakat. 7 hetes hasfajos baba anyukaja.
2013. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!