Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan köztetek aki...

Van itt olyan köztetek aki anyagiak miatt kicsit "bánja" már hogy több gyermeket vállalt, és nem állt meg egynél?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom hogy egy gyermeket nem lehet megbánni, csak hogy megfordul a fejetekben néha hogy mennyivel könnyebb lehetne?
2013. jan. 22. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne könnyebb. A lelki teher sokkal erősebb az anyagi tehernél. Soha nem fordult meg ilyen a fejemben még akkor sem amikor tényleg padlóra kerültünk. Ők a lényegek.
2013. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
őSZINTÉN? de így elméleti síkon igen, gyakran bevillan. persze sose gondolkozom rajta tovább hiszen semmi értelme.és nem úgy hogy anyagilag vagy lehetőségekben NEKEM lenne könnyebb hanem úgy hogy nem nyújtok nekik eleget mert nem vagyok elég jó anya és nem vagyok anyának való stb...tehát az ő szeszögükből sajnálom nem a sajátomból.
2013. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Atroposz ***** válasza:
Jó lehet sok gyereket nevelni,de tudom 1-2 gyereknek tudnám megadni azt amit megérdemelne.Tudom ,hogy a szeretett a lényeg ,de abból egy gyerek sem lakik jól.Le a kalappal azok előtt ,akik bátrak és bevállalnak több gyereket.
2013. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!