Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok vissza...

Eszo kérdése:

Hogyan altatjátok vissza éjszaka a babátokat?

Figyelt kérdés

milyen módszerrel?

6hetesek múltunk..eddig tök jól ment minden..este megébredt..peluscsere, szopi és már aludt is..


de szombat óta haláááál!!!fél óra alvás, másfél óra altatás..és ez így váltakozik. már totál ki vagyok.

ringatom, táncikálok vele, rázom a seggét..de amint leér a feje az ágyba kipattannak a szemei, és kezdhetem előlről!

SOS!!


2013. jan. 23. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én betettem magunkhoz a franciaágyba. Igaz, egy darabig már csak ott volt hajlandó elaludni a kisfiam, de cselesek voltunk, mert amikor a legmélyebben aludt, óvatosan visszatettem a kiságyba.:-))) Minden jót és kitartás!
2013. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sír is, mikor kipattan a szeme?


A lányom 7 hetes, 4 hetes korától nem altatom ölben, nem akarom rászoktatni, hogy csak így tudjon elaludni.

Lefektetem, kicsit ott vagyok mellette, az ágyban rázogatom kicsit a popóját ha nagyon nyűgös, de legtöbbször ő is úgy van, hogy ha leteszem, kipattan a szeme, mocorog, jár keze-lába egy darabig, aztán visszaalszik.

Ha rossz lenne neki sírna, nyüszögne, akkor odamennék, de így hagyom, nekünk is könnyebb.


Amúgy én este csak akkor cserélem a pelenkáját, ha bekakált (minden este hajnal 4-kor :D ).

2013. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ettől őrültem meg. De minek peluscsere? Teljesen felébreszti! Szopi és alvás, ha nincs kaka.

Szóval én egyszerűen betettem az ágyba, cumi a szájába és kijöttem. Néha vissza kell mennem 1-2x, de nincs tutjgatás, szövegelés, be a cumi és menekülés kifelé. Simán bevált.

2013. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem cserélnék pelust csak ha kakis vagy kifolyt a pisi.

Én is kábé ennyi ideig bírtam a visszaaltatást, akkor kikészültem és első ébredésnél jött mellém a nagyágyba. Ha ébredezett, cici be és alvás tovább.

Egy éves kora óta újra a saját ágyában tölti az egész éjjelt, hajnalban jön csak át.

2013. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

sajnos sír is egyből, és nincs szívem úgy az ágyában hagyni..főleg, hogy egy szobában vagyunk, szóval így úgysem tudunk tőle aludni sem.

pelusról annyit,h kb mnden szopizás közben berottyant, vagy utána...úgy meg nem akarom letenni aludni.

el sem tudom képzelni milyen jóóó lenne ha magától elaludna..de egy darabi nézeget, utána üvölt... :-(

2013. jan. 23. 12:40
 6/8 A kérdező kommentje:
a cumit meg nem fogadja el :-(
2013. jan. 23. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a 6 hetes növekedési ugrásnál jártok éppen, és többet akar cicin lenni? Ilyenkor normális hogy folyamatosan rajtad lógni néhány napig, és éjjel is sokkal többet szopizna, így csinál magának több tejet.


Egyébként az én kisfiammal az első 6 hétben horror volt az alvás, nappal és éjszaka is keveseket aludt, gyakran kért enni. Emlékszem rá hogy ilyesmi volt amit írsz, sokat nyűglődött, nem tudtuk mi a baja, a hasa fáj vagy mégis mi... úgy 6 hetesen állt be nagyjából hogy 3 óránként kért már éjjel is. 2 hónaposan már elkezdte húzni az éjszakai alvásokat, ekkor már csak egyszer kelt éjjel.

2013. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát kedves utolsó válaszoló, remélem, hogy nálunk is így lesz, mert kezdek becsavarodni.

éjjel folyton enne..napközben most is alszik 3 órát, csak éjjel nem akar..meg tényleg úgy eszik,mint aki 3 hete nem kapott..meg visszaaludni sem akar. az éjjel is volt,hogy 2-3 órát is nézegetett, nyüsszögött..elég nehéz időszak ez most..de remélem hamar elmúlik!!

2013. jan. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!