Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a két hónapos oltás?...

Milyen a két hónapos oltás? Fáj a babának? Hova adják? Lesz valami mellékhatása, mint pl láz stb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk combba adta a gyerekorvos. Kicsit megduzzadt a helye, és nekünk kb. fél napig 37,2 volt a hőnk. Bágyadtabb volt, aztán elmúlt minden tünet.
2013. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A combjába adják.nem lesz kellemes kicsit sirni fog de hamar megnyukszik.nálunk ugy volt.a láz pedig minden babánál más.az én babám nem lázasodott be.
2013. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Comba kapja. Nálunk hőemelkedés volt, a szuri helye érzékeny volt aznap, illetve aluszékony volt még másnap is.
2013. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen valamennyire fáj :-( De hamarabb túl lesz rajta mint te :-) Combba adják, az én gyerekeim soha nem voltak lázasak oltástól, de előfordulhat.
2013. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kettőt is kapott, mindkét combjába egyet-egyet. Érdemes az oltás után gyengéden 1-2 percig masszírozni a helyét, úgy jobban eloszlik az oltóanyag és nem lesz csúnya a helye. Az oltás után belázasodhat, többet akar majd ölben lenni, nyűgösebb lesz, de ezek természetes reakciók. Lázat akkor kell csillapítani, ha már 38 fölött van. Nem mindenki lázasodik be, nálunk pl csak hőemelkedés volt.
2013. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!