Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám néha bukik....

9 hónapos babám néha bukik. Túletetem vagy reflux? Már elvagyok keseredve. Többi lent.

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám és pár hete ha eszik,utána szokott bukni,de egyáltalán nem nagy mennyiségeket,kb mint egy 50 forintos,néha épp,hogy csak a szája sarkánál látom,hogy bukott,szóval mennyiségre nem sok.

Refluxos lehet? Vagy az jutott eszembe,hogy lehet sokszor adok neki enni? Így néz ki: Fél9-9 körül anyatejet kap,

11 körül sinlac pép gyümivel

2 körül főzi

5 körül főzi maradék vagy sinlac

8 körül tápszer+anyatej

Minden kajcsi elött még szoptatom is+ ha úgy látom,hogy a szilárdból kevesett evett,de már elfordítja a fejét,nem hagyom annyiban és adom még. :( Ez lehet a baj? Segítsetek!

Köszönöm


2013. jan. 23. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs itt semmi baj.

Biztos evés után nekiindul és ahogy mozog, kibukik egy keveset.

Egyik gyerekem 14 hónapos koráig tartott ez, aztán elmúlt.


Ha az megnyugtat, vizsgáltasd ki. De ha rendben fejlődik, akkor ez teljesen belefér.

2013. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen minden hónapban mérjük a súlyát és rendben van,de pl múltkor még kisem vettem az etetőszékből és már visszajött egy pici kajcsi,pedig csak ücsörgött.

Nem szeretném,hogy gyomortükrözése legyen meg hasonlók. :((


Egyébként nagyon szépen fejlődik.

2013. jan. 23. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

ha csak ennyire bukik biztos nem lesz gyomortukrozese. Az en lanyom komoly refluxos, de nem gyomortukroztek meg,gyogyszeres kezelest kap, most lassan 2,5 eves.

eloszor szerintem emlitsd meg a haziorvosnak, o valoszinu javasol estere mas tapszert mint amit most adsz neki.

2013. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem kedves utolsó,hogy Nektek mik voltak a tünetek?
2013. jan. 23. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
nekunk ejjel jott elo. mar fel orankent keltunk,mert felsirt.eloszor en sem tudtam mi van, anyukam jottt ra. Folyton nyeldekelt, de nem bukott. |Mai napig is ez van, ha baj van,nyel es hallatszik hogy feljon neki, visszanyeli, nem bukja ki.
2013. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!