Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sok ez a több mint egy...

Nem sok ez a több mint egy kiló hízás két és fél hét alatt? Ugye nem etetem túl?

Figyelt kérdés
Január 6.án 2840 gramm volt a babám, tegnap vagyis 22.-én pedig 3910 gramm! Ma 3 hetes, csak anyatejes, vagyis a kórházban kapott 2x cukros vizet meg tápszert, de mióta hazajöttünk csak anyatejes. Igény szerint szoptatom, van hogy másfél óránként eszik, de az éjszakát általában este 10től hajnal 4ig átalussza. Ugye minden rendben van vele?
2013. jan. 23. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyatejjel és start tápszerrel nem lehet a babát túletetni, ezekböl mindegy mennyit eszik.

Kicsi súlyan született, így be kell hoznia mindent.

Majd leáll úgy a 3-ik hónaptól kevesebbet fog enni. Ha az étvágya és a gyarapodása nagyon gyors, akkor nagyon figyelj oda majd a hozzá tápálásnál, akkor szokták túletetni a gyereket és 13 kilós 1 évesek lesznek.


Szóval most hajrá, nem fogja túl enni magát, majd vissza áll.

2013. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
Szoptatással nem tudod túletetni szerintem, ha jókedélyű baba, nem sír sokat, szerintem nincs semmi gond. Enyém 1 kilókat hízott havonta az elején, de ő tápszeres.
2013. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem hogy nem sír sokat, a hangját sem hallani szinte. Nagyon jó baba. Egyébként kereken 300 grammal született, de 2840el jöttünnk haza a kórházból :)
2013. jan. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!