Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fél kiló hízás egy hónap...

Fél kiló hízás egy hónap alatt, nem sok egy kicsit? (ovi)

Figyelt kérdés
A kisfiam most kezdte az ovit, egy hónapja ebédel az ott, és meglepődve láttam, hogy bizony fél kilót hízott októberben. Karácsonykor lesz 3,5 éves, 100 cm és lassan 18 kiló. Sajnos, hízásra hajlamos, ezért nagyon figyeltem arra, hogy milyen ételeket kap, de most bajban vagyok. Nézve az ovis étlapot, nagyon sokszor van krumpli vagy tészta ebédre, ráadásul a gyerekek sokszor repetáznak is. Beszéljek a dadussal, hogy kevesebbet adjon neki? Hogy venné ezt a kisfiam? Tanácstalan vagyok.
2012. okt. 27. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél kiló ide vagy oda nagyban múlhat azon, hogy előtte evett-e, ivott-e, pisilt-e kakilt-e épp. Szerintem nehéz egy gyereknek megmagyarázni, hogy ne egyen többet.
2012. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18 kilónál fél kiló eltérés nem olyan sok. Szerintem várd meg a következő hónapot, hogy akkor is hízik-e és ha igen akkor a gyerekorvossal beszélj először. Gondolom az oviban lehet szólni, hogy ne adjanak repetát, de a gyerek biztos nem fogja jól viselni.
2012. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!