Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy képtelenség bevezetni az új zöldségeket, gyümölcsöket a babámnak, ha betartom a 4-5 napot, míg hozzászokik az új ízhez?

Figyelt kérdés
7-8 hónaposan már nagyon sok fajta zöldséget, gyümölcsöt ehetnek a babák.1 hónap alatt képtelenség bevezetni mindet, amit javasolnak.Én 5 napon keresztül adom a gyümölcsöt vagy a zöldséget.Nem siettetem a babám.Ti hogy csináljátok?
2013. jan. 24. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtem akkor még csak néhányat kapott 5 naponta,majd 5 hónapos korától 3 naponta kapott újat.
2013. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne képtelenség? Én 3-4 napot vártam mindig, általában 4-et. 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, most 9,5 hónapos, és már nincs mit bevezetnem neki, eszik mindent, ami a korában megengedett.

Jó, lehet, hogy volt olyan, amit ehetett volna már 6 hónaposan is, de csak 7 hónaposan kapta, de nem kell ennyire szigorúan venni.

2013. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez vicces,kimondta hogy az alatt az egy hónap alatt végig kell kóstoltatnod ezeket? :)))Az annyit jelent hogy onnantól javasolt de az is csak kb.

Én pl az idény zöldség gyümölcsöket adom , és kb-re,ha hamarabb van idénye hamarabb kapja,ha később akkor kivárjuk.Nincs szüksége sem import sem fagyasztott formájára sem.Majd ha lesz friss ,biztos forrásból akkor kapja.

Szerintem ne görcsölj ezen.Főzz etess a szád ízének megfelelően ,lőd be

2013. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lődd be kb. mi az amit már ehet és így készítsd az ételét.
2013. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Mi szerintem szépen haladunk, babám tempója szerint.6 hónapos korában kezdtük el mi is a hozzátáplálást.Csak néha elkezdek görcsölni, mikor azzal jönnek, hogy ezt vagy azt miért nem adtam neki?
2013. jan. 24. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek. Én is így gondolom.

Azt nem értem, hogy aki 3-4 nap alatt vezeti be az új ízeket az 3 és fél hónap alatt hogy tud mindent bevezetni. Vagy szerinte 30 féle élelmiszer létezik?

2013. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is utolsó
2013. jan. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!