Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki neten szerzett...

Van olyan aki neten szerzett kisbabás barátnőt, akivel aztán összejárt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én kicsit tartok tőle hogy akit találnék neten nem leszünk szimpatikusak egymásnak az meg olyan kellemetlen. Míg mondjuk a játszótéren el tudod dönteni elég hamar hogy melyik anyuka szimpi és nyilván nem vele fogsz közös sétákat tervezni.

2013. jan. 24. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kerestem már de még nem találtam!
2013. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:) Bátornak kell lenni! Én a férjemet is neten találtam, és lám még egy lurkót is összehoztunk :)
2013. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi még össze nem járunk, de már levelezünk. Pont annyi idős babáink vannak és ugyanazzal a problémával küzdünk a kisbabánknál. Annyira jó, hogy tud támogatni, nekem sokat számít. És telefonon is szoktunk beszélni, nagyon szimpatikus. Ha találkozunk, akkor is biztosan szimpatikus lesz.
2013. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a férjemet is neten ismertem meg ,mint az egyik válaszadó :) Most is beszélgetek egy anyukával ,még nem találkoztunk,de olyan egyformák vagyok ,mintha testvérek lennék :) Ha nem lesz már influenza járvány akkor találkozni is fogunk ,mert vihetem a kicsit tömegközlekedési járművön.

Nem hiszem ,hogy bármi kellemetlen lenne ,nagyon sok ismeretségem így kezdődött. Van olyan akivel csak egyszer találkoztunk 4 év alatt és imádjuk egymást.Személyes találkozó még az elején volt. (bár ő férfi)

2013. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!