Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mivel tisztítjátok?

Ti mivel tisztítjátok?

Figyelt kérdés
Mivel mossátok ki a babátoknak a cumisüveget? Csak cumisüvegmosó kefével vagy használtok mosószert is? Illetve a babám lábosa, amiben mindig melegítem neki a tápszerhez a vizet, már kezd vízköves lenni, de vízen kívül semmivel sem merem kimosni. Ti mivel csináljátok? Hogy tudom eltüntetni a vízkövet?
2013. jan. 24. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A cif tökéletesen kihozza ha félsz tőle utána csak főzd ki egyszer! Én nem használok mosogatót pedig már 9 hós.
2013. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a vizforralo edenyt mindig surloporral vagy folyekony cifel sikalom ki,a cumisuveget meg mosogatoszerrel es uvegmosokefevel szoktam majd jol kioblitem es mstanra csak nap vegen fozom ki mar 8 honaposak vagyunk.elejen is ugyan igy csinaltam csak akkor minden mosas utan foztem is kb 3-4 honapig.
2013. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En mosogatoszerrel mosom a cumisuveget, utana sterilizalom. A vizkovet sima ecettel szedem le.
2013. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
mosószerrel és kézzel, nekem olyan üveg van amibe belefér a kezem. Utána alaposan leöblítem, és aztán főzöm ki. Ezt naponta egyszer csinálom meg a játszócumikkal, cumisüveggel és tartozékaival, mellszívóval. Két kifőzés közben pedig csak forró vízzel öblítem el. A vízkövet az ecet is oldja, nem kell tőle félni, ha szépen lejött akkor kifőzöf egyszer a lábast és nem lesz semmi baja.
2013. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Soha nem használok mosogatószert a baba dolgaihoz.

Nem volt még soha szájpenésze, vagy más betegsége, így szerintem elég tisztán tudom tartani a cumisüvegjeit.

Igaz, anyatejes, hetente csak 2-3 alkalommal kap üvegből lefejt tejet mikor nem vagyok itthon.


Én használat után forró vízzel átöblítem először, aztán mikróban sterilizálom, szerintem ez bővel elég.

A vízkövet ecetes vízzel távolítom el.

2013. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán főzök ki semmit. A lábasból a vízkövet ecettel szed le. Mióta este kap egy kis tejpépet az üvegét forró vízzel kimosom és kész. A tányérkáját és kanalát pedig a többi mosogatnivalóval mosom el.

Semmi baja nem volt még. A túl nagy sterilizálás sem tesz jót a babának.

2013. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!