Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaszra hány pár cipőt...

Tavaszra hány pár cipőt érdemes beszerezni (első cipő esetében)? Gumicsizmát mennyire javasolt beszerezni?

Figyelt kérdés

2 pár cipő elég szerintetek tavaszra? Gondolom a váltás miatt 2 minimum kell.

Kisfiam a télen indult el és ez lesz az első szaladgálós tavaszunk; most lesz 1 éves.

Még annyi,hogy gumicsizmát ilyen picinek a lábára is lehet adni (a boka tartása miatt kérdezem)?


2013. jan. 25. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A kislányomnak is 2 pár volt, egy kinti játszós, és egy "elmenős".

Én vettem Neki gumicsizmát, mivel az rövid ideig van rajta, nem pedig állandóan.

2013. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én minden szezonra egy cipőt veszek, pedig már 2éves múlt a lányom. Van egy gumicsizmánk is mellette, de ennyi.

Ha bölcsibe megy, oda kell a váltás cipő

2013. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaszra volt egy Nike bőr sport cipője, és egy Nike vászon cipöje.

Gumicsizmát is vettem neki, a kertben jól jött.

2013. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy pár kintre és esetleg egy benti...attól függ milyen hőmérsékletű a padló. A legjobb ha mezitláb van, de ez nem mindenhol lehetséges.Gumicsizma szerintem nem érdemes, mert nem is tud benne menni és 1-2 hónap alatt kinövi.Mi 19-es cipővel kezdtük és most 24-es lábunk van, de tavaszra lesz 25-ös. Egy év alatt ennyit változik.Mindig csak aktuális lábbelit vásárolj, mert gyorsan nő a lába...
2013. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!