Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány honapos korig lehet a...

Hány honapos korig lehet a baba rugdalozóba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg kényelmes neki. Lábfej nélküli rugiban akár 1 éves kora után is. De ha jól emlékszem, egy bizonyos méret fölött (74? 80?) kevés gyártó készít rugit.
2013. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:) Nekünk az a legkényelmesebb, most kezdi kinőni a 62-eseket, pár 68-as van itthon, de már én is nézegettem őket. A legtöbb helyen 68-as a legnagyobb, ritkán találni 74-esbe és onnan felfelé már pizsama néven találtam olyat, amit keresek. Én kifejezetten szeretem most még, hogy van lábfeje, soha nem adtam rá lábfej nélkülit! persze lehet, hogy ez majd változik, ha már nagyobb lesz, de jelenleg én is ilyeneket keresek nagyobb méretben.
2013. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

2. szerintem ha elkezd mászni, álldogálni, akkor praktikusabb lesz a lábfej nélküli. De persze majd eldöntitek, csak a saját tapasztalatomat írtam le :)

(Én egyébként elég hamar átálltam az ujjatlan body + póló + puha pamutnadrág kombinációra, egyrészt mert nagyon izgága gyerekeim voltak, másrészt mert nagyon bukósak is voltak, és egyszerűbb volt a pólót lecserélni rajtuk + mosni, mint a rugit :) )


1. vagyok

2013. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!