Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba mennyit alszik...

9 hónapos baba mennyit alszik nappal és éjszaka?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni valójában,hogy az esti lefekvéstől reggel meddig alszanak.
2013. jan. 25. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos lányom, este legkésőbb negyed 9-kor már alszik. Reggel általában fél 8 körül szokott ébredni (bár az utóbbi 2 napban, már fél 7-kor fent volt). Délelőtt alszik kb. 20 percet, és még délután alszik egyszer 1 órát maximum.
2013. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én kicsim este 22-reggel 9-10-ig,nappal nagy on változó,2x fél-1 órát
2013. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor teljesen normális az én lányom alvása is.
2013. jan. 25. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiam szerdán tölti a 9-et.


Este 8 körül tesszük le, kb fél7-ig alszik.

Nappal többféle verzió van: ha reggel megyünk boltba, alszik a kocsiban kb fél-háromnegyed órát, 1 körül másfelet és 5 körül háromnegyedet.

Ha nem megyünk, vagy hétvége van, akkor 2x alszik, egy másfelest és egy háromnegyedest általában, de ez is változó.

2013. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom imád aludni, kb 9-ig durmol rendszerint:)Lefekvés kb 1/2 9 kor van...Egyszer alszik egy hosszút ebéd után kb 2 órát...
2013. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan már 10 hónapos, de 9 hónaposan is így volt. Ha nem fáj fog és semmi probléma, akkor este 8-tól reggel 8-ig, 9-ig alszik. Délelőtt is alszik egy másfélórát és délután is, de van, amikor két órát.
2013. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!