Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatja az ember,...

Honnan tudhatja az ember, hogy pl. hasfájás miatt sír-e egy két hetes baba? Ha csak hiszti akkor nem szeretném felvenni elrontani.

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 17:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Vedd fel, Ők még nem hisztiznek. Ha sír valami baja van, lehet, hogy nem hasfájás, lehet más is, de próbáld megnyugtatni.
2013. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Két hetes baba nem hisztizik, azzal, hogy felveszed nem lehet elrontani, csak erősíted a kapcsolatotokat.
2013. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
74%

???

Egy két hetes baba nem hisztizik!!

Vedd fel azt a kis pöttömöt és nyugtasd meg! 9 hónapig benned volt, szüksége van rád, nem is tudom egyáltalán hogy van szíved hagyni sírni??

Nem értem az ilyen kérdéseket komolyan, ennek magától értetődőnek kellene lenni, nem fogod elrontani azzal ha szereted és megvigasztalod!

2013. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

Ha mondjuk azért sír, mert fél, akkor az rendben van? Akkor hagyod?

Egyébként, ha fáj a hasa, akkor általában nemcsak sír, hanem vannak más jelek is. Pl. húzogatja a lábait, sokat pukizik, vagy éppen azért tekereg, mert nehezen jön ki neki a puki.

2013. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%
3. válaszoló! Azért nem kell neki esni egy friss anyukának. Normális hangnemben is le lehetett volna ezt írni, ahogy előtted meg is tettük.
2013. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%

Lehe melege van, lehet fázik, lehet pisis a pelus, lehet a fázik bántják, lehet szomjas, éhes, lehet egyedül érzi magát...

Az most abfeladatod, hogy ha sír, találd ki mi a baja!!!

Nem hisztizik egy 2 hetes baba, de még egy fél éves sem...

2013. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
28%
Legyél akkor nagyon büszke magadra. Remélem jól érzed magad, hogy így lecseszhetted szegényt. Továbbra is tartom, hogy normális stílusban is meg lehetett volna fogalmazni a véleményedet.
2013. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Felénk senki se mondja el az ilyet az anyáknak, hogy ilyenkor csakis fájdalom miatt sírhat a baba. "Több olyat lehet hallani, hogy egyszerre nem kell ám felkapkodni, fel ne vedd ha sír mert nagyon elronthatod" stb.


Nem egy ismerősöm van akinek a gyerekének nincs semmi fájdalma, de csak ölbe, vagy ölbe sétálva alszik el, na ezt én el szeretném kerülni.

2013. jan. 24. 18:00
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem hisztizik egy fél éves baba?? Lehet több esze van egy hónapos babának mint némelyik anyának itt és ezt ki is használják.
2013. jan. 24. 18:03
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező,nem kell senkit sem bántani. De ha nem tudsz valamit,olvass utána. Nem tudom,én 21 vagyok,anyukám nincs,meg nem is volt senki,aki megtanított volna az anyaságra. Mégis tudtam,szívből,ösztönből,hogy egy ilyen pici gyereket nem lehet sírni hagyni. Valószínűleg nem idegesíteni akar téged,fogalma sincs még arról,hogy mi az a hiszti. 2-3 évesen hanyatt vágtam magam a boltban,ha nem kaptam túrórudit és ordítottam. Na ez hiszti.. De egy ilyen kis csöpp,akinek a közelségedre van szüksége,mert új neki minden,egy szűk kis helyről egy tágas világra jött,millió inger éri,eddig nyugta volt... Gondolj csak bele egy kicsit.
2013. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!