Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek van olyan babája...

Valakinek van olyan babája aki hisztizésnél nem vesz levegöt? Olyankor mit csinálsz? Mikor hagyja el a gyerek? Hogy szoktathato le

Figyelt kérdés
22hós kislányom ezt csinálja és nem tudom mit csináljak vele...
2013. jan. 25. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Semmit nem tudsz vele csinálni! Akár el is kékülhet! Mondjuk akkor én már megpofoznám mert akkor lehet a hideg víz ráfröcskölése sem lenne elég! De csak a végső megoldás lenne ez! Nálunk a hideg víz szokott segíteni!
2013. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem férjem volt így pici korában; 1,5-2 éves kora körül-és ő is olyan szinten,hogy már lila volt teljesen.Anyósom mesélte,mikor megszületett a kisfiúnk,hogy ne lepődjek meg,ha ilyen lesz,mert náluk ez családi dolog. :/

Lényeg,hogy hirtelen és váratlan dolgot kell tenni a gyerekkel:erősen belefújsz az arcába,vagy ha már ez sem használ hideg vízzel arcon önteni.Nem tűnik túl humánusnak,de még mindig jobb,mintha nagyobb baj volna.Ki kell zökkenteni a gyereket,ez a lényege,hogy "térjen észhez".

Párom simán kinőtte,minden gond nélkül; nem kellett úgymond leszoktatni róla.

2013. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én rá szoktam fújni az arcára, és akkor kicsit megnyugszik/kizökken a hisztiből.
2013. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mostanában kezdte el csinálni a gyerkőc. Nem vicces, mert simán el is ájulhat. Sokszor már lilul a szája.

Én az arcába szoktam fújni, akkor mindig meglepődik, de spriccelhetsz rá hideg vizet, vagy elfektetheted, felkaphatod gyorsan, a lényeg, hogy hirtelen érje vmi változás. Majd kinövi.

2013. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt a fújásos dolgot mi is szoktuk csinálni de nem mindig jön be...Ilyenkor nem károsodik valamiben a baba?
2013. jan. 25. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:

3 éves fiamnál előfordul még néha,de ő szó szerint el is ájul.doki tud róla,nincs vele gond,ha érzelmi megrázkódtatáskor történik.mi is fújunk jó erősen a szájába,és az szokott segíteni.általában már látom,hogy ez olyan,hogy ájulás lesz a szájba fújáskor az estek nagy részében meg tudom előzni az ájulást

de szerencsére tényleg ritkán fordul elő

2013. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jújj...Hál istennek még ájulás nem volt de nagyon szörnyű dolog ez...Ettől a babának nem károsodhat az agya esetleg?
2013. jan. 25. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Akkor nem ajánlanák az orvosok. De a ez a módszer nem tetszik, szerezz egy pumpás hidegvizes flakont, olyat amit növényápolásra szoktak rendszeresíteni, és fújd le azzal. Van olyan, ami csak permetet fúj, nem spriccel.
2013. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!