Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyhoz szoktatás. Hogyan?

Kiságyhoz szoktatás. Hogyan?

Figyelt kérdés
Karban ringatásból hogy lehet kiságyban elalváshoz szoktatni 3 hónapos gyereket? Csak be pörgeti magát sírással, de nem alszik el.

2013. jan. 9. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is ringattuk a kisfiamat, mindenki mondta, hogy rosszul tesszük, mert nem fog magától elaludni, de én nem törődtem ezzel. Szép fokozatosan az ő tempójában haladtunk. Egy idő múlva, ha sokáig nem aludt el kézben, kényelmetlen lett neki a karom, megpróbáltuk letenni a mi ágyunkra, ezután mindig ott aludt el, és utána tettük be a kiságyban. A véső lépés a kiságyban elalvás volt, és ott ültem mellette, majd már egy idő után mindig kimentem valamilyen indokkal, és kis idő múlva visszamentem. Egyre hosszabb ideig maradtam kint, és elaludt szépen magától. Én nem vagyok a sírni hagyás híve. Minden jót Nektek!
2013. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem vagyok a sírni hagyás híve, úgy döntöttem, hogy ringatom, tartom, amíg csak bírom. Én sosem ringatom el teljes álomba a karomba, hanem csak úgy, hogy ha leteszem, akkor még egy kicsit félig kinyitja a szemét, körbenéz és visszacsukja. Most 7 hónaposan kezd neki is kényelmetlen lenni a karom, a hordozó és egyre hamarabb le tudom tenni a kiságyba! :) Sok sikert!
2013. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nálunk ha nincs ringatás, egyből sírás van. Nincs átmenet. Most vagy ringatom vagy sírni hagyom. Milyen módszerek lehetnek?
2013. jan. 9. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

hordozókendő? azzal könnyebb, és lehet hogy az is megnyugtatja.

vagy ringatható kiságy / bölcső.

2013. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!