Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem halad túl gyorsan a babám?

Nem halad túl gyorsan a babám?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos és forog mindkét irányba,mászik,és magától felül!nem halad gyorsan?ebből nem lehet baj?ja és már állni akarna mert húzza fel magát a nadrágomon.
2013. jan. 25. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem :), egyszer leírtam valamelyik kérdésben, hogy az én lányom hogyis fejlődött és azt írták, hogy "csodagyerek"...Azóta sem mondom senkinek.9 hónapossan stabilan járt, de ezt csak a rokonok tudják-látták :D.
2013. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én testvérem pontosan 8 hónapos volt, amikor elindult, előtte mindent, szép sorban megcsinált, semmi nem maradt ki, csak erős, fejlett baba volt. Most egészséges, kitűnő tanuló, jó sportoló, lányok kedvence. Semmi baj nincs vele, ne aggódj! :)
2013. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Minden gyerek más, ő ilyen. Nem lesz semmi baja ne aggódj :)

Sógornőmmel két hét különbséggel szültünk. Az ő babája 10 hónaposan már járt, az enyém 15 hós volt mikor elkezdett. Közben az enyém már másfél évesen pletykált, az övé egy-két szót mondott. Egyik sem volt lemaradva, se nem volt túl fejlett.

Most 4 évesek mindketten örökké mozgásban vannak, és be nem áll a szájuk :)

2013. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igaz az én 5 és fél hónapos babám miatt aggodom mert az istenért nem akar meg fordulni, Széppen ül tartva, De viszont meg tud állni persze el dől, de állni akar és ez megy is neki pár másodpercig nem hiszem hogy baj.
2013. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem extrém gyors fejlődés, ebből nem lesz baj. Az én lányom is kb. ilyen ütemben fejlődött annak idején.
2013. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem aggódnék, mert minden mozgásformát csinál, nem hagyja ki pl. a mászást. Viszont a 4-es válaszoló helyében orvoshoz fordulnék és nem erőltetném az ülést. Minél többet legyen hason, háton és próbáld meg motiválni játékkal a forgásra.
2013. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, barátnőm mindkét gyereke 6 hónaposan felült, és rá egy hétre fel is álltak (nem ikrek, 3 év van köztük).
2013. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hugom 5 hónaposan már ült,8hónaposan járt.Nem hiszem,hogy gyorsan haladna.Lányom 3,5hónapos,hasról hátra meg tud fordulni már és 45fokból nyomja fel magát a könyökével ülő pózba.
2013. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 6,5 hónapos,forog mindkét irányba már jó ideje,múlthét csütörtök óta mászik,és konkrétan felülni még nem ül fel,de ha leteszem ülő pózban marad,de a felülés sincs már messze,nagyon próbálkozik.Állásról annyit,hogy nyomja ki magát,sokszor befeszül,és az ölemben csak "állna."
2013. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, amit magától csinál, abból biztos nem lesz baj. Az én fiam is ilyen prögős volt, 5 hónapos múlt kicsivel, mikor magától felült, 2 héttel később már szépen mászott, 6 hónaposan felállt, 9 hónaposan elindult. Azóta is ilyen örökmozgó, nincs ebből semmi problémája.
2013. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!