Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem halad túl gyorsan a babám?

Nem halad túl gyorsan a babám?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos és forog mindkét irányba,mászik,és magától felül!nem halad gyorsan?ebből nem lehet baj?ja és már állni akarna mert húzza fel magát a nadrágomon.
2013. jan. 25. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Ha a saját ütemében csinálja, akkor gond nincs

Viszont amit írt az egyik válaszoló,az nem jó!!! Nem szabad ültetni és felállítani egy babát!!!!


A második csemeténk most 4,5 hónapos. 3 hónapos korában hasról hátra fordult, két héttel kéősbb vissza,majd 4 hónaposan négykézlábra állt, és kutyázott. Azóta annyit "fejlődött", hogy lökdösi magát, és előre rugaszkodik, ha el akar érni valamit,vagy próbálkozik a kúszással,de még nem az igazi:)

2013. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem,teljesen jól halad.Akkor lenne baj ha kihagyná a mászást és a kúszást.De mászik tehát nincs baj.6,5hónaposan áll fel pont a fiam és addigra ő is pont azokat csinálta mint a te babád.Csak ő kúszott is picit majdnem 4 hónaposan.

off:Állitani és ültetni babát nem kellene,nem értem az miért jó,mert attól nem fog hamarabb sem állni sem ülni a baba,mivel nem magától csinálja.Sőt,ártalmas.Miért nem hagyják az emberek magától fejlődni a gyereküket ahogy NEKI jól esik?!

2013. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem pár nappal 6 hónapos kora előtt hasra fordult, azóta nem lehet megállítani.Szét izgulom magam, hogy a kis gerincét nehogy megerőltesse, stb.Most 7 hónapos és már a kiságyba kapaszkodva lépeget.Nem tudom örüljek-e ennek vagy ne.
2013. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!