Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós babátokat hányszor...

5hós babátokat hányszor veszitek fel dajkálni egy nap?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs
2013. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább hányszor teszem le :)
2013. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sose számoltam, de szerintem nem is lehet.

Nem biztos, hogy jó, ha matematikai alapon dajkálod a babát.

2013. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az én babám 4 hónapos és egy hetes, de azért hátha érdekel az én válaszom is. Általában az evés előtti pelenkázásoknál veszem fel egy kicsit előbb, akkor megszeretgetem és jön a pelenkázás, evés, utána még kb 10 percet kézbe van, aztán mehet a dolgára :) Napi 5-ször eszik, így mondanám, hogy 5-ször veszem fel dajkálni picit, de azért esténként, amikor apa is itthon van, többet van kézbe, vagy hason, stb :)

Nagyon ügyesen eljátszik önállóan, persze mindig ott vagyok a közelben és ha valami kell, odaadom, vagy csak engem hiányol, akkor egy picit játszok vele (de nem veszem fel) és mehet minden tovább.

Régen sokat volt kézben a hasfájása miatt, ill. nagyon sokat bukott, így alig mertük lerakni vízszintesbe...anyukám sokat mondogatja mostanában, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen "jó" baba lesz, amennyit régen kézbe volt.

2013. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy tól-ig szám, amit elfogadhatónak tartasz? Vagy hogy van ez?
2013. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hű. Amennyiszer szüksége van rá. Ha "elvan" egyedül=nem rajtam, akkor természetesen nem erőltetem rá magam, de ha szüksége van rám, akkor számolatlanul magamra/felveszem.
2013. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!