Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposomnak a gyerekorvossa...

8 hónaposomnak a gyerekorvossal írassak fel tápszert, vagy csak vegyek neki magamtól?

Figyelt kérdés
Eddig szopott, és még szopik is, de nem nagyon akar mást enni, nehezen megy a hozzátáplálás, és szerintem a tej sem elég már neki. Kipróbálnám, hogy elfogadná-e, illetve, hogy az jóllakatná-e. De milyet? Vagy még a gyerekorvossal beszéljem meg?
2013. jan. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos kor után nem ír fel a doki.

6 hónapos kor után a 2-es tápszereket patikában vagy drogériában tudod mevenni.

nincs rajta támogatás

2013. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A napokban én is megjártam ezt, csak azzal a különbséggel, hogy az én kicsim úgy döntött nem kell a cici:( Nekem a gyerekorvos azt mondta már nem írhat, ő a Milumil 2-est javasolja, de én döntök. Csak akkor jár 6 hó felett támogatás ha laktózérzékenység vagy ilyesmi áll fent. Én rákérdeznék telefonon, de szerintem mindenhol így van.

2013. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj orvossal.A sima tápszert 6 hónapos korig írja fel,utána recept nélkül válthatod ki,persze drágábban.Ha speckó tápszer kéne,pl volt allergiás a családban,akkor HA (hypoallergén) tápszert javasolják,ezt kiadják ugyan de ha feliratod akkor olcsóbb.

Mi 6 hónapos korig (Milumil) HA-t adtunk,viszont ahogy elkezdtük kóstoltatni gyümivel,rájött,h a tápszer keserű és nem fogadta el.Ekkor váltottunk sima Milumilra.

2013. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az mindegy, hogy melyiket veszem?
2013. jan. 25. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindeggy, amelyik neked szimpatikus!

Milupa, Hipp... Csak 2-és legyen.

De Tejpépet is adhatsz neki!

2013. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jégtánc ***** válasza:
Lányom is 8 hónapos kora után lett tápszeres.Rossmann saját márkás babydreamet issza,most az 500gr 900FT .Szereti,semmi baja tőle.
2013. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is magamtól választottam neki tápszert, pont 8 hónapos korában. Sokan dícsérték a DM Babylove tápszert, ezzel kezdtük, nálunk nagyon bejött. Nincs tőle semmi baja, szereti és az ára se rossz.
2013. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!