Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom van, (5 es fel...

Kislanyom van, (5 es fel honapos) es nagyon edes arca van, de nemcsak egyszer jartam meg hogy azt kerdezik hogy fiu?

Figyelt kérdés
Pedig a sapkaja is piros volt...
2013. jan. 25. 14:24
1 2
 1/16 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül:))) Lányom rózsaszínben és fehérben volt,mégis azt kérdezték hogy fiú e.) Pedig a haja sem fiús:)
2013. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet másnak fiús az arca.

A szülő mindig elfogúlt, mindig a legszebbnek látja a sajátját....

2013. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rózsaszínben volt tetőtől talpig és akkor is megkérdezték! ha hülye valaki akkor hülye!
2013. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz, ma meg már minden színt adnak mindenkinek. Ha 5 évesen néznék fiúnak, akkor talán egy picit aggódhatnál, de szerintem ezzel nincs baj. Én se tudnám egy csecsemőről megállapítani hogy fiú vagy lány.
2013. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsi babáról egyáltalán nem lehet megállapítani, h fiú-e vagy lány. És mindegyik édes :D
2013. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, pedig rózsaszín kabátban volt, látszódott a fülbevalója is. Szerintem teljesen lányos arca van a kislányomnak, de mégis vannak vak emberek. Már nem is foglalkozom ezekkel, csak mosolygok magamban.
2013. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó, tetőtől talpig rózsaszínű fodros ruhácskában is meg fogják kérdezni, ne aggódj! :o)

Mi legalábbis jártunk így.


Én arra jöttem rá az évek alatt (több baba), hogy amikor az emberek megkérdezik, hogy "fiú-e vagy lány?", vagy hogy "lány-e" stb., az egy olyasfajta dolgot jelent, hogy meglátnak, megtetszik a baba, és aki ráérős, az megpróbál beszélgetést kezdeményezni, és ezzel indít. Tulajdonképpen nagy valószínűséggel ő maga akar valamit mondani, csak valahogy be kell vezetni, és ez a "fiú vagy lány?" amolyan "jó napot kívánok!" féle, amikor az ember köszön, de nem a szavak értelmére figyel, vagyis nem konkrétan arra gondol ilyenkor, hogy "legyen Neked ma egy jó napod".


Amúgy a piros sapka bátran mehet fiúra is szerintem. :o)

2013. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A kisbabák 99 %-áról nem tudom megállapítani, hogy fiú-e, vagy lány. Megnézem van-e fülbevalója, vagy ha egyértelműen kékbe, vagy rózsaszínbe van öltöztetve akkor tudom. A piros sapkáról nem tudnám eldönteni.

(Én ilyenkor mindig megkérdezem mi a neve, abból általában kiderül.)

2013. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi hozzá, hogy valószínűleg azt gondolják, hogy akinek babája van, az biztos ráér meghallgatni, amit épp el szeretnének mesélni valakinek, és hát a baba miatt könnyű megszólítani.


Nemrég a legkisebbel az SZTK-ban ültem sorban az ortopédián (talán két hónapos volt), és egy nő beült mellém és a fél életét elmesélte, mindent ami nyomta a szívét, hogy miért szar a lányával a kapcsolata stb. Ha nincs nálam baba, tuti nem jön oda.

2013. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ilyen mindenkivel előfordul,szerintem:))

6 hónapos kislányomnak/nyilván elfogult is vagyok/,de nagyon aranyos arca van,sok-sok haja,és fülbevalója,plusz nagy kék szemei,mégis egy üzletben a tetőtől talpig rózsaszínbe öltöztetett lánykámról megkérdezték "na és fiú vagy lány?"

Aztán minap a fehér overallban,rózsaszín sapkában,lila babakocsiban volt a lányom,rózsaszín takaróval betakarva "fiú vagy lány"?

Nem basszus,uniszex:DD-gondoltam magamban.-

2013. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!