Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt 7 hetes...

Miért csinálja ezt 7 hetes Kislányom?

Figyelt kérdés
Kb 4 hete eszik a Kicsim Beba Pro HA Start tápszert. 120-150ml-t eszik kb 4 óránként. Szépen hízik, okosan eszik, Aventos cumisüveget használunk, 2es cumival. Pár napja elkezdte, hogy a délután 5 körüli evésnél nagy hévvel nekiáll enni, majd elkezd sírni közben, nem nagyon kéri, onnantól nyüglődik a következő evésig, amikor már tényleg egyátalán nem akarja megenni, vmikor csak 30ml-t sikerül beleerőltetnem. A baj az, hogy addig mégsem alszik el, míg nem evett legalább egy kicsit, de azt úgy kell mégis beletuszkolni. Próbáltuk már 3-as cumival, forgatós cumival, de azokból ömlik neki és még annyira sem eszik belőle. Szerintetek mi lehet a baj, ha nappal meg rendesen eszik? Túl fáradt már este?
2013. jan. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínü túl hergeli magát.

Habár második lányomnál olyan történt, hogy hetekig evett 3-s cumiból (ekkor már 4 hós volt), majd kb 5 hósan elkezdte azt csinálni amit a lányod, és még folyt is neki mindenhol. Ekkor vissza raktam a 2-es fejet és minden rendbe jött. Lehet nektek is 1-esre vissza kellene állni. Lehet csak cumizni akar. van neki cumija?

2013. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van cumija, az meg MAM-os, 0-3hós. Ilyenkor csak azzal alszik el, és csak mikor már 10x visszaadtam neki, mert mindig kiesik. De akkor mit kéne tennem az esti utolsó evéssel? Mert onnantól már elalszik (ha végre elalszik) reggel 4-ig, 5-ig.
2013. jan. 21. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy fáj a pocakja szegénynek?

Az én lányomnak is csak a délutáni és esti evések alkalmával voltak ilyenjei, aztán magunktól elmúltak...persze addig gyötrelem volt.

Vagy az is lehet, hogy túl fáradt, próbáljátok meg vagy fél órával hamarabbra hozni a kajcsit...

Jajj, ilyenkor még annyi minden lehet :(( Sajna próbálkozni kell kitalálni...


Egyébként szerintem még az 1-es cumi is jó neki, az én lányom 10 hónapos, de még mindig 2-essel eszik :))

2013. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet,hogy eldugult a cumi?Nekünk pl volt ilyen és mérgelődött,tolta el az üveget.
2013. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hasfájás gyanús, próbáld meg gyakran büfiztetni. Esetleg válts tápszert. Egyébként a jó hír hogy 3 hós korára a legtöbb baba kinövi.
2013. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!