Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvási gondok baj lehet?

Alvási gondok baj lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom,az 5 hós fiam már hónapok óta(kb 3hónapja)nyugtalanul alszik.Egész éjszaka forgolódik,és a fejét dobálja.Van úgy,hogy az orrát dörzsöli,és fölébred rá.Mostanában nappal sem alszik valami jol 10-20 perceket.Aggódom nehogy idegrendszeri problémája legyen.Az ideg orvosnál voltuk 3hósan és kiírta neki a Somázina szirupot (amit csak a napokban kezdtem adni neki.)A doki semmi konkrétat nem mondott.Fejlődni szépen fejlődik,bár a mozgás terén kicsit késik.Remélem valaki tud használható magyarázatot adni,és esetleg segíteni.Előre is köszönöm.Ja és elfelejtettem,hogy 37 hétre született.
2013. jan. 25. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én babám is lassan 5 hós,ő is ezt csinálja éjszaka.Nem vittem dokihoz,hiszen én sem alszok mozdulatlanul.Még nem tud forogni,és én annak tudom be,hogy esetleg elzsibbad.Remélem,hogy ha majd forog jobb lesz a helyzet.Szerintem te se aggódj!39.hétre született egyébként
2013. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!