Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vettél először a...

Milyen cipőt vettél először a babádnak (aki már járt is)?

Figyelt kérdés

Esetleg belinkelnéd?

Nagyon köszönöm.


2013. jan. 26. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elefáni szandált, de megbántam. Utána D.D. Step cípőket vettünk őszre-télre-tavaszra.
2013. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

èn is elefantent vettem, de nem bántam meg. nekem szeptember elején járt önállóan már de azért pl sétánál babakocsiba volt. de hogy azért néha utcán letudjam tenni olyat vettem ami bör és az alján két plecsni gumi volt.

Nagyon jó volt. második cipö télre kellett az naturino volt, de azóta vettem primilig cipöt is. ezek elég drágák, de én magamnak is drága cipöt veszek.

én amondó vagyok hogy ahhoz hogy nagy sétákat szeressen tenni kell a jó cipö.


[link]


[link]


[link]


elég merevnek tünnek, de annyira puha a talpuk hogy egy kézzel könnyen össze lehet gyürni.

2013. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Most veszem észre, hogy elefánit írtam. Természetesen az elephant, nem elefáni.

2013. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is elefantent. Először is, és azóta is. Nem mennek szét, jól állják a vizet, vagy teljes mértékben vízállók. Könnyen hajlik a talpa, szépek. Persze drágának drágák, de mi nagon szeretjük.
2013. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Dei-Texet. Deichmannban lehet kapni, és valamivel olcsóbb mint a többi (nem 10e volt, "csak" 6e), viszont jó, mert nagyon magas a rüsztje, és ebbe fért bele, de nagyon bevált.

Nekünk téli cipő kellett elsőre, novemberben vettük neki.

2013. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam viszonylag korán, 10,5 hónaposan elindult. Az első cipője egy Supi(18-as) volt, ami döntött sarkú cipő. A második, kb 1 hónappal később egy Elefanten(19-es) volt.Kinőtte az első cipőjét pillanatok alatt.

5 hónapos korától Dévény tornára kellett járjunk. 1 évesen hagytuk abba, akkor kérdeztem a Dévényest, hogy milyen cipőt vegyek. Azt mondta, mivel a kisfiamnak semmi probléma a lábával, tartásával, stb, nyugodtan vehetem az Elefantent. Így mi márka hűek vagyunk, azóta is azt vesszük. Szerintem szuper cipők, kívül belül bőr, a sarka kellően merev, de a talpa pont annyira hajlékony, hogy kényelmes legyen benne a járás. Ráadásul szinte elnyűhetetlenek. :)

2013. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van az elefantenek tényleg elnyűhetetlenek. Egyedül a motorozás viseli meg kicsit a gumit nálunk az orrhegyen, de szerintem mire a kínai cipővel annyit hajtaná a motort, már mezitláb motorozna, mert darabokra esne, vagy elkopna az egész :)
2013. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bopy-t a Brendonban.

De a másodinak most puhatalpú Pediped-et veszek, az biztos.

2013. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi pont most voltunk ortopédián,és egy D.D.Step csizmában menetelt be a 16 hónapos lányom a doki bácsihoz,aki egyből azt mondta még mielőtt megvizsgálta volna a lányomat, hogy tuti,nincs semmi gáz ha ilyen cipőnk illetve csizmánk van.Nem is volt,minden oké,úgyhogy maradunk a D.D.Stepnél.Szerintem nem olyan vészesen drága és jó a minősége.


[link]


ilyen van most csi [link] és ilyesmit szeretnék neki tavaszra:

2013. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!