Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Ha valami szervi...

S. O. S. Ha valami szervi baja lenne, akkor ringatásra sem hagyná abba a sírást ugye? Akkor azt látnám?

Figyelt kérdés

2.baba de már nem tudok mire gondolni, olyan sokat sír...

2 hónapos, a nagy októberben volt 2.

Gyakorlatilag csak a cicimen tud elaludni a pici,de ahhoz sokszor kell 1,5 óra...és sajna nem mindig van idő megvárni míg álomba cumizza magát.Így ha nem alszik el,akkor elvan mondjuk 15-20 percet,utána elkezd visítani és gyakorlatilag sír a következő etetésig...ha van segítségem akkor valaki ringatja és ha intenzíven ringatják a kis fenekét akkor megnyugszik,elalszik.

Nagyobbik fiam is eléggé sírós volt,de talán azért nem emlékszem rá annyira mert akkor nem volt más dolgom csak hogy etessem,ringassam...most viszont ezt nem tudom megtenni...


2013. jan. 26. 14:49
 1/9 A kérdező kommentje:

ja és hordozókendőt próbáltam,nem tetszik neki,nem alszik el benne, és igaz hogy védővel szoptatok,de nem tudom kicserélni cumira mikor már csak cumizik,mert észreveszi.

Amúgy is kb csak 2x szokott aludni 1 nap.Délelőtt kb fél órát mikor sétálunk és mikor feljövünk,szoptatás után.Utána a délután vagy üvöltés vagy ringatásból áll...

2013. jan. 26. 14:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem éhes!

Ha jól lakna, elaludna cicin, nem kelne fel!

Szopi utá kínáld meg tápszerrel, majdnadj neki cumit, úgy ringasd el!

2013. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta annyi különbséggel, hogy 3,5 hónapos kezdte közel egy hónapon keresztül ez ment,viszont ő a cicin nem laudt be soha. kórházban is voltunk, komoly hasfájásra-bélcsavarodásra gondoltak, kivizsgáltak és semmi baja. Azóta nem csinálja ezt. Nem tudom mi lehetett..
2013. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem éhes!

Ha jól lakna, elaludna cicin, nem kelne fel!

Szopi utá kínáld meg tápszerrel, majdnadj neki cumit, úgy ringasd el!

2013. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

komolyan?egy 2 hónapos gyereknek 180-200 ml anyatej után(mert ennyit eszik) még tápszert???Elalszik a cicimen csak mikor leteszem felébred.Újra ráteszem elalszik 1-2 szívás után aztán leteszem elkezd forgolódni és felébred.

Amúgy nagyon szépen hízik, 2500g volt mikor hazahoztuk,most meg már kicsit több mint 4kg.Nem éhes ő...amúgy meg most a 3 órás etetés után sem aludt el,hagytam sírni és most alszik a pihenő székben...

2013. jan. 26. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:

1: lehet sokat eszik de nem jó a tejed..mert van ilyen h nem laktatja..ezért próbáld meg a tápszert ..már látom tanácsolták..

2: hasfájás?

3:tejérzékenység (emiatt is próbálhatnál specko tápszert)

más ötletem nincs..

2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utso vagyok hogy a kérdésedre is válaszoljak ha nem rángatod csak ringatod semmi baja nem lesz :)


(mellékesen a fiam is ilyen volt a kicsi most másfél éves de ő éjszaka is 7-10szer kelt és még csak most jöttünk rá h a tej a ludas mióta specko tápot kap azóta nincs ez a probléma)

ezért is mondtam ezt a lehetőséget is

2013. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
nem igaz hogy nem elég tápláló a tejed. csak arra kell figyelni hogy a tej első része mindig vizesebb, és a hátsó zsírosabb. De 180 milliben már a hátsó is benne kell legyen. Szerintem inkább a hasa fáj, az nagyon tipikus ilyen korban, nálunk is ez volt. Kb pont 2 hósan nyugodott meg, előtte néha a hajam téptem hogy mi baja van.
2013. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hasfájás. próbáljatok meg vmi hasfájás elleni gyógyszert vagy teát, de az vagy beválik vagy nem. Nekünk pl. nem vált be a tea... jobban fájt a hasa tőle, aztán kipróbáltuk az infacolt és az espumisant is és azok használtak. A gyerekorvos nem mondott semmit egyébként???
2013. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!