Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan távolítjátok el a...

Ti hogyan távolítjátok el a koszmót?

Figyelt kérdés
Én eddig babaolajjal csináltam,hagytam állni,majd lefésűltem,de így nem teljes a siker.Használtok kimondottan koszmóra való olajat?Ha igen,milyet?

2013. jan. 27. 10:50
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Úgy csináltam hogy sima étolajjal kentem be a fejét,sapkát adtam rá.Így hagytam sokáig,pár órát.Este fürdetésnél fogkefével,vagy hajkefével átdörzsöltem finoman,majd lemostam.
2013. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én ezen kívül még babé koszmó ellenni samponnal mosom a haját.

[link]

nem olcsó, de nagyon sokáig elég.

2013. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gyönyörűséges ***** válasza:

Nekünk is a BABE koszmó elleni samponja vált be... 4 hónapos koráig volt elég, így, hogy hatalmas haja van, és mindennap mostuk.

Az olajjal való sikertelenség után vettük meg.

2013. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyönyörűséges ***** válasza:
Ja, és brendonban olcsóbb mint a gyógyszertárban, én ezt tapasztaltam.
2013. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 2,5 évesen jött elô a koszmó, addig semmi. Próbáltuk olajjal fürdés elôtt kenni, meg fogkefével "sikálni", eredménytelenül. Végül nálunk is a Babe koszmó elleni sampon jött be. Kb 3-4x mostuk meg vele a haját és azóta nem kellett újra. Ennek lassan 2-3 hónapja.
2013. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,be is szereztem egy sampont,remélem beválik!
2013. jan. 27. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi frezyderm koszmó elleni olajat használtunk. Netről rendeltem, de személyesen át tudtam venni, így egyáltalán nem volt drága sem.
2013. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!