Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az h 13 évesen az...

Miért van az h 13 évesen az az egyetlen vágyam hogy babám legyen?

Figyelt kérdés
megyek az utcán és ott van a sok csöpség a kis lábukkal, pici zoknijukkal, kis kezükkel, nagy boci szemükkel meg minden de nem lehet még babóm mert fiatal vagyok! ez normális? a barinőmet meg már idegesiti h álandoan a babákról beszélek.

2013. jan. 27. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyi időesn ez érdekes, a babák nem csak jó dolgokkal járnak, hanem rengeteg kiadással, 6 ezer minimum egy hónapra a pelenka, ez már nem olyn bíztató
2013. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát kicsit korai. nézegesd még őket egy darabig csak. vagy menj át kisgyerekes ismerősökhöz, aztán éld ki magad :). sok meló van velük amellett hogy ilyen aranyosak :). nagyon ráérsz még.
2013. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A te korodban ez valószínűleg nem anyai ösztön, inkább ilyen "babázni szeretnék" érzés. Lehetsz azonban kivétel is. Azért a babánál nem csak aranyos pici lábacskák, kezecskék, zoknicskák vannak, hanem kakis, büki pelenka is. meg hajnali virrasztás stb.
2013. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát elég fura vagy!Nézz szét a neten és érdeklődd meg mennyi felelősséggel jár egy pici!!!! Tanulj és okosodj! Aztán ha elmultál 18 szülj!!!!Hidd el nem fogsz semmiból kimaradni!!!!
2013. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt már mondtam a nagynénémnek, és megengette hogy egy napra vigyázzak a babájára és hát a pelenkázásnáleléggé kiakadtam de még mindig imádom őket!
2013. jan. 27. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. még akkor is korai. éld ki magad mert vissza csinálni nem lehet a kisbabát, el kell látnod ha törik ha szakad. a büdi pelus meg csak a kisebbik dolog. hasfájás, betegség fogzás és megannyi dolog van amit ki kell velük bírni. és igen nem kevés pénz amit Te még nem tudsz neki megadni. pár év addig meg babázz nagynénédnél :)
2013. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy miért van, de én ugyan így voltam vele 13 évesen. Igaz én nem hangoztattam, de nagyon imádtam a gyerekeket és vágytam az anyaságra, akár milyen hülyén is hangzik. Talán ezért is leszek pedagógus. :) De az eszem az mindig a helyén volt, szóval inkább kiéltem magam a rokon gyerekekkel+babysitterkedtem. Ma is imádom őket, semmit sem változott ez, de először szeretnék lediplomázni és majd csak utána babázni. Szóval nyugi, rendben vagy. Foglalkozz rokon gyerekkel, ahogy azt előzőleg tanácsolták.

22/L

2013. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy így érzel, gondolom elkapkodni nem fogod a családalapítást. :) Ahogy előttem már ajánlották, vigyázz a rokon/ismerős gyerekekre, legalább megismered a babázás szép oldalát. A másikat meg majd ráérsz a sajátoddal... :)
2013. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!