Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz, ha kaki lesz?

Mi lesz, ha kaki lesz?

Figyelt kérdés
Múltkor a gyermekorvosi vizsgálat közben bepisilt a lányom, pont nem volt rajta pelenka. Elég rossz szemmel nézett a doki is, meg az asszisztens, és idegesek lettek, hogy most minden pisis. Mintha én tehetnék róla. Na most már 2 napja nem kakilt a babám, és kétnaponta szokott. Érzem előre, hogy ott fog megtörténni ismét, bár annyira nem érdekel, de félek, hogy mit szólnak majd. Főleg, hogy nála az egy negyedórás szeánsz.
2013. jan. 28. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már te érezd magad rosszul emiatt. Miylen orvos ez? A mi dokink még örült is h kaki volt a pelusban, mert azt mondta h legalább látja h milyen. Ez is fontos dolog, ilyet még nem is hallottam h ez zavar valakit. Akkor mit csinálnak a fiúkkal,akikről ha lekerül a pelus,azonnal pisilnek (legalábbis barátnőm fia).
2013. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is "örül" a doki is meg a védőnő is,mert tényleg látják hogy milyen.Egyébként nekünk csak addig nincs rajta pelus amíg lemérjük a súlyát,egyébként pelusban vizsgálják.

Szerintem ne érezd magad rosszul emiatt.

2013. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a pisis balesetek elkerülése végett mindig vittem eldobható pelenkázóalátétet.


Mondjuk tökre érthetetlen, hogy így reagáltak, hiszen te aztán erről végképp nem tehetsz. Nálunk a gyerekorvosnál műanyag lepedővel van letakarva a vizsgálóasztal, és kérnek textilpelust, hogy ne fázzon rajta a gyerek. Fura egy dokid van:D

2013. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt már olyan,hogy a fiam bepisilt vizsgálat közben,de nem csináltak ebből gondot.Nálunk is úgy,van,hogy a műanyag borításu vizsgálóasztalra teszünk textilpelust,és arra fektetjük a gyereket.Amikior a fiam odapisilt,a doki kérdezte,hogy van-e nálam másik pelenka,hogy kicseréljem,mondtam,hogy van és ennyi.

Nem értem,hogy miért akadt ki a doki,hiszen egy kicsi gyereknek,főleg kisbabának,nem lehet megmagyarázni,hogy ne pisiljen/kakiljon amig a doki vizsgálja,ők akkor végzik a dolgukat,amikor kell nekik,nem tudják visszatartani és az a doki,aki emiatt ferde szemmel néz rátok rossz szakmát választott szerintm!

2013. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon furcsa, ha a doki ezért rossz szemmel nézett rád, biztos nem értetted félre a dolgot?

A fiúk sokkal "rosszabbak" ilyen szempontból, az én kisfiamnak pl volt egy olyan időszaka, hogy MINDEN ALKALOMMAL pisilt, ahogy lekerült róla a pelus. Természetesen a dokinál, védőnőnél is. Senki nem nézett ránk csúnyán, csak nevetgéltek, kicseréltem alatta a textil pelust és meg volt oldva a probléma.

Szerintem ne problémázz ezen, nyilván nem a te babád volt az első, aki odapisilt, esetleg odakakilt :)

2013. jan. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!