Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milumil 7gabonás pépet...

A Milumil 7gabonás pépet rakhatom egyből a gyümölcspéphez? Hogyan adagoljam?

Figyelt kérdés
Ma 1 kiskanál,holnap 2? Anyatejhez v. tápszerhez nem akarom keverni. 6 hós a baba. Köszönöm!
2013. jan. 28. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem felesleges összekeverni a pépeket! A 7 gabonásat adhatod neki önálló étkezésként tápszerhez, vagy anyatejhez keverve,ha nem akarod, akkor meg vízhez.. a mennyiség attól függ, mennyit eszik már...Ha a glutént szeretnéd ezzel bevezetni, akkor én inkább gyümihez raknám, igen 1 adagolókanálnyit, mert nagyon sűrít...Illetve főzeléket is sűríthetsz vele!!Ahogy hűl úgy szilárdul, egyszerre csak keveset keverj bele..Ezt nem kell kóstoltatni, de azért ügyelni kell, hogy ne kapjon sok glutént, ha adsz neki gabonás gyümölcsöt, aznap már ne adj neki piskótát, és egyebeket...
2013. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy pl. egy fél lereszelt almához tettem kb. 2 púpozott mokkás kanállal. Egyszer próbáltam anyatejhez tenni, de borzalmas lett (azt a leírás szerinti mennyiséggel csináltam). Én sosem szoktam nézni az adagolás útmutatóját, hanem addig rakom bele, míg megfelelő állaga nem lesz (pl. a gyümölcshöz sokkal kevesebb kell mint folyékony dolgokhoz, bár én azóta mindig gyümölcsbe teszem).

Valóban várni kell néhány percet, hogy lásd, hogy megfelelő-e a mennyisége, mert idővel sűrűsödik.

2013. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!