Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi a baj ezzel?

Szerintetek mi a baj ezzel?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák!

Tagja vagyok egy baba-mama klubbnak ahol negatív kritikát kaptam. Megkérdezték tőlem, hogy eladom-e 21 hónapos kisfiam ruháit. Azt válaszoltam, hogy nem, mert szeretnénk még egy kisbabát. Nyilván ha kislány lesz, nem fogom fiús ruhákba öltöztetni, de nem tudom mi a problémája másoknak azzal, hogy egy kislány otthon, a rokonoknál, vagy épp séta közben a felső réteg alatt adott esetben kék badyt visel? Az egyik anyuka azt mondta nekem, hogy sajnálja a második babámat, mert míg az első megérdemelte az újat, a második gyerkőc meg csak a "levetett göncöket" kapja! Nektek mi a véleményetek erről?


2013. jan. 28. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De jó, h nem járok babamama klubba:)))

Én mint kicsi, aki mindig a nővérem levett ruháit kaptam, felnőttem, egészséges lelkületű nő lettem. Legalábbis remélem.

Szerintem elég baj az, ha ez a mérce valakinek, hogy nagy megérdemli a kicsi meg nem. Ez nem jutalom, hogy ki kell érdemelni. Ezek CSAK ruhák. A normális ember nem ezzel méri a szeretetét, hogy új ruhát ad a gyerekére vagy a tesója kinőtt ruháit.

Sznob, vagy buta (vagy mindkettő egyszerre) ember gondolkodik úgy, ahogy az anyuka, aki megszólt. Nekem van egy barátnőm neki 15 hónapos a kislánya, az én fiam 20 a bnőm SIMÁN elviszi a láyának a fiam cuccait ha olyan amit még egy lány is felvehet. Senki soha meg nem szólta volna emiatt. Sőt, a bodykat rendszeres neki adom. Kékek, autósak, vannak tarktorosak is, mégis a kislány hordja :-)

2013. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anyács ***** válasza:

Na, akkor az én gyerekemet is lehet sajnálni, ugyanis mivel (nagytesó nincs, tőle nem tudott örökölni), de van 2-3 barátnő, és rokon, aki ide hordja a gyereke kinőtt ruháit, és bizony az én lányom azt hordja!


Sőőőt, kb 4 éves koráig ezeket is fogja hordani, mert olyan mennyiségben kapjuk!

Megmondom őszintén, nyár óta nem vettem ruhát a lányomnak, csak harisnyát! A nyári ruhát is csak azért, mert nagyon megtetszett! :)

2013. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!