Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek? Elvinnétek...

Ti mit tennétek? Elvinnétek ügyeletre, holnap orvoshoz vagy esetleg várnátok?

Figyelt kérdés
Egy kicsit összetett a történet. Van egy ismerősünk, aki volt Balaton Soundon. Szombaton eljött hozzánk látogatóba, megfogta a babánkat is. (akkor még nem tudtuk hogy sound-on volt) Ma beszéltem vele, és csak úgy mellékesen megemlítette, hogy elég szarul van, de szerinte csak megfázott. Tudom, para-mami vagyok, de lehet agyhártya-gyulladása? (olvastam, hogy felső légúti panaszokkal is kezdődhet) És átadhatta ezt a 3 hónapos picimnek? Akinek amúgy semmi baja, vagy tünete nincsen...
2012. júl. 24. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy hogy semmi tünete nincs, nem vinném, mert csak elzavarnának

de egyébként másik két megbetegedés is volt azóta, és egyikük sem volt a Soundon, csak Siófokon (én siófoki vagyok, és még élek :)

2012. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi ez komoly??ne viccelj??vagy lemaradtam valamiről?mondták a híradóban(amit nem nézek)hogy volt megbetegedés??

ha semmi baja a babádnak, akkor miért vinnéd dokihoz??

2012. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon-nagyon-nagyon (stb) túlparázod...
2012. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!