Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek 2,5 hetes babát...

Elvinnétek 2,5 hetes babát magatokkal vásárolni?

Figyelt kérdés

tesco lenne,max fél óra.. vagy menjünk,de hagyjam a kocsiban a férjemmel amíg beszaladok? muszáj lenne nekem menni.. rábízni senkire sem akarom,jogsija csak a férjemnek van,tesco busz meg nem erre jár..


ha nem,mikor,mennyi idős kortól vinnétek így emberek közé? és ebben az időben sétálni?


2012. okt. 25. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem vinném be a Tesco-ba. Inkább hagyd a férjeddel a kocsiban.

Ez az őszi időszak elég húzós a bacik, betegségek szempontjából.

3 hós korától vinném tömegbe emberek közé.

2012. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Atroposz ***** válasza:
25%
Vidd ki nyugodtan, az a fél óra nem sok.Öltöztesd fel jó melegen,hogy nehogy megfázzon.
2012. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

Igaz nálunk nyár volt, de én már 1 hetesen is vittem dm-be. Mondjuk leginkább, mert egyedül kellett mennem.


Ha a férjed is ott van, hagyd az autóban, menj be, legyen nálatok mobil, és ha kell, gyorsan kiszaladsz...


Az a 3 hónap szép ötlet, de ha az embernek nem az első gyereke, már nem teheti meg, hogy otthon csücsül 3 hónapig...

2012. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Mivel senki nem vásárolt be helyettem,így elvittem:)

Na jó,ez így nem igaz,lett volna,de nem akartam másokra támaszkodni feleslegesen.Sétálni úgyis mentünk,akkor meg már a bevásárlást is elintéztem.

2012. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Én most inkább kint hagynám az autóba az apukájával.
2012. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Golan Trevize ***** válasza:
39%

Inkább te maradj a kocsiban a gyerekkel, és a férjed menjen be bevásárolni. Vagy akár el is mehetne egyedül, ti meg otthon maradtok.

Így ősszel én nem vinném ilyen helyekre ilyen fiatalon.

2012. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is hagyd az autóban a pároddal. Nemcsak a betegségek miatt, de szerintem még zavarná a hangzavar, az erős fény, a nagy nyüzsi. Lehet, hogy ez miatt végig is sírná az egész vásárlást! Fél órákra nyugodtan kiviheted sétálni jól felöltöztetve. Nagyobb tömegbe, egy gyors bevásárlásra szerintem akkor vidd, amikor 2 hónaposan megkezdték neki az oltások beadását.
2012. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

apuka szokott menni,de bugyi,melltartó is kéne,meg nadrág,mert a kismamásak leesnek rólam amik vannak azok meg még nem jönnek fel.. fehérnemű meg semmi,melltartók kicsik,bugyik meg irritálják a császár sebet és már unom a tena ladyt..


akkor maradnak a kocsiban.. köszi mindenkinek!!

2012. okt. 25. 14:41
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

"szerintem még zavarná a hangzavar, az erős fény, a nagy nyüzsi"


Egy két hetes babát semmi nem zavar, ha tele a poci, üres a pelus és nem fáj semmi. :D


Amúgy ha alszik a baba, és a babahordozót letakarod egy textil pelussal (amit ráteszel a TESCOS guruló kocsira), akkor nem fognak az arcába köhögni, és nagy valószínűséggel végigalussza az egészet. Ha a gurulós kocsi mozgásban van (mondjuk a férjed tologatja, amíg Neked egy helyben kell nézelődnöd), akkor nem lesz semmi gond.

Ha üvölteni kezd, akkor gyorsan ki kell menni.


A vírusoknak meg baciknak is hordozó kell, tehát csak úgy a levegőbe nem szaladgálnak. Viszont ha anyuka elmegy egyedül, akkor ő is haza vihet bármilyen fertőzést, akkor is, ha a baba otthon marad...

2012. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
mindenképp evés után mennénk,udvaron már tologattuk,ott rögtön bealudt,kocsiban is rögtön alszik,lehet h rosszabb neki ha álló autóban ücsörög..
2012. okt. 25. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!